| Merknaam: | Solarose |
| Modelnummer: | Stack 5+40,96KWH |
| MOQ: | 10 |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 35 dagen |
Home Stackable Battery System 40,96 kWh met geïntegreerde 5KW-omvormer voor energie back-up
Productbeschrijving:
Dit geavanceerde stapelbare ESS (Energy Storage System) integreert een 5 kW hoogwaardige omvormer en 40,96 kWh lithiumbatterijopslag.het ondersteunt betrouwbare off-grid, piekscheren of tijdverschuivingstoepassingen.
Technische parameter
| System Output | 5 kW |
| Batterijcapaciteit | 400,96 kWh |
| Batterijchemie | LiFePO4 |
| Inlaatspanning (PV) | 120 ∼ 450 VDC |
| PV-capaciteit | 5 kW |
| Uitgangsspanning | 230VAC ± 5% |
| Piek-uitgangsstroom | 150A |
| Communicatiehavens | RS485 / CAN / RJ45 |
| Uitbreidbare stapelontwerp | - Ja, dat klopt. |
Voordelen:
40.96 kWh energieopslag voor gebruik met een hoge vraag
5 kW-omvormer voor netgebonden of zelfstandige ondersteuning
Intelligente RS485 / CAN-communicatie
Ideaal voor off-grid- en zelfverbruikssystemen
Modulair ontwerp maakt het gemakkelijk uit te breiden
Ondersteunt fotovoltaïsch opladen tot 5 kW
Hoogspitscapaciteit voor kritieke belastingen
All-in-one compact systeem met hybride gereedheid
Productgegevens:
![]()
Werkplaats:
![]()
![]()