| Merknaam: | Solarose |
| Modelnummer: | Batterij 14,336 kWh |
| MOQ: | 10 |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 35 dagen |
14.336kWh energieopslagbatterij module 51.2V 280Ah Rack-mount LiFePO4 cabinetbatterij
Productbeschrijving:
Deze lithiumbatterij met een capaciteit van 14,336 kWh is geoptimaliseerd voor residentiële en commerciële energieopslagtoepassingen.het rackmontageformaat maakt naadloze integratie in modulaire ESS-kasten mogelijkAlle benodigde kabels zijn meegeleverd voor plug-and-play energieoplossingen.
Technische parameter
| Bergingskapaciteit | 140,336 kWh |
| Batterijspanning | 51.2V |
| Werkspanningsbereik | 46.4 58,4 V |
| Capaciteit | met een vermogen van niet meer dan 250 kW |
| Batterijchemie | LiFePO4 (LFP4) |
| Montage-stijl | Rack / kast |
| Comms-protocol | RS485 / CAN |
| Kabels | Strom- en communicatielijnen inclusief |
Voordelen:
Grote opslagcapaciteit van 14,3 kWh voor systemen met een hoge belasting
LFP-architectuur van industriële kwaliteit van 51,2 V
Rack/kast compatibel voor ESS-installatie
Klaar voor gebruik met communicatie- en stroomkabeling
Ondersteunt installaties van zonne-hybride omvormers
Modulair en schaalbaar voor commerciële of thuis-ESS
Veilig spanningsvenster voor optimale systeemstabiliteit
van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen
Productgegevens:
![]()
![]()
![]()
Werkplaats:
![]()
![]()