| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | 6200W μετατροπέας |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
6.2KW εκτός δικτύου Ηλιακός μετατροπέας μονής φάσης με 100A MPPT και 6000W PV εισροή
Περιγραφή του προϊόντος:
Ο μετατροπέας 6,2 kW εκτός δικτύου έχει σχεδιαστεί για ισχυρές ηλιακές εγκαταστάσεις που χρειάζονται αξιόπιστη υβριδική απόδοση.Με υποστήριξη φόρτισης 100A και είσοδο φωτοβολταϊκής ισχύος 6000WΗ προστασία από την αντιστροφή διασφαλίζει ότι η ενέργεια παραμένει στο σύστημα σας ιδανική για αγροτικά σπίτια, καμπίνες,ή εφεδρικές εγκαταστάσεις ηλεκτρικής ενέργειας που δίνουν προτεραιότητα στην αυτάρκεια.
Τεχνική παράμετρος
| Κατηγορία ισχύος εξόδου | 6200W |
| Συμβατή τάση μπαταρίας | 51.2V |
| Έκδοση τάσης εναλλασσόμενης τάσης | 220V/230V, 50/60Hz |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 100A |
| Πεδίο τάσης PV | 90 ̇ 500V |
| Ηλιακή δυναμικότητα | Φωτοβολταϊκή συστοιχία 6000W |
| Προστασία κατά της αντιστροφής | - Ναι, ναι. |
| Τρόπος εφαρμογής | Υβριδικό εκτός δικτύου ή υβριδικό με υποστήριξη δικτύου |
Ειδικά πλεονεκτήματα:
6Αντιστροφέας υψηλής ισχύος.2KW για υβριδικά ηλιακά συστήματα
Δυνατότητα MPPT με πρόσβαση ΦΩ 6000W μέγιστης ισχύος για συλλογή ενέργειας
Η ευρεία συμβατότητα τάσης ταιριάζει σε διάφορες ρυθμίσεις πάνελ
Η φόρτιση 100A εξασφαλίζει αποτελεσματική πρόσληψη ενέργειας
Ασφαλής σύνδεση δικτύου με αντεπιρροή για την προστασία της ακεραιότητας του συστήματος
Η καθαρή έξοδος κυμάτων sinus AC εξασφαλίζει την ασφάλεια ευαίσθητων συσκευών
Διπλή λειτουργία: ανεξάρτητη ή ημισύνδεση με υβριδική λειτουργία
Δυνατό σχέδιο κατάλληλο για καμπίνες εκτός δικτύου, αγροκτήματα και σπίτια
Σχέδιο Χάρτη:
![]()