| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | 1200W φορητό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ημέρες |
1008Wh 1200W Φορητός Γεννήτριας Ενέργειας για Εφεδρική Ισχύ εκτός Δικτύου και Φόρτιση με Ηλιακή Ενέργεια σε Εξωτερικούς Χώρους
Περιγραφή προϊόντος:
Η Οικιακή Γεννήτρια Ηλιακής Ενέργειας είναι μια φορητή ενεργειακή λύση προσαρμοσμένη για διανομείς, χονδρεμπόρους και OEM συνεργάτες που στοχεύουν σε εφεδρικές εφαρμογές οικιακής χρήσης και εκτός δικτύου. Εξοπλισμένη με μια ανθεκτική μπαταρία LiFePO4 1008Wh, παρέχει έως και 1200W συνεχούς ισχύος μέσω ενός καθαρού ημιτονοειδούς μετατροπέα, υποστηρίζοντας ευαίσθητα ηλεκτρονικά και βασικές συσκευές. Η γρήγορη επαναφόρτιση 2 ωρών μέσω προσαρμογέα AC 800W εξασφαλίζει αποδοτικότητα, ενώ οι πολλαπλές επιλογές φόρτισης, συμπεριλαμβανομένης της ηλιακής, του αυτοκινήτου και του USB-C PD, ενισχύουν την προσαρμοστικότητα σε διάφορες αγορές. Με λειτουργία UPS που διαθέτει <10ms χρόνος απόκρισης, το σύστημα παρέχει απρόσκοπτη εφεδρική ισχύ κατά τη διάρκεια διακοπών ρεύματος, αυξάνοντας την αξία του για νοικοκυριά και μικρές εφαρμογές γραφείων. Ζυγίζοντας μόνο 10,2 kg με μικρό αποτύπωμα, είναι βελτιστοποιημένο για φορητότητα και βολική εφοδιαστική. Σχεδιασμένο για 3000+ κύκλους αξιόπιστης διάρκειας ζωής, αυτή η γεννήτρια είναι μια ισχυρή επιλογή για χονδρικούς αγοραστές που αναζητούν αξιόπιστα και κλιμακούμενα ενεργειακά προϊόντα. Ιδανικό για προσαρμογή OEM, ενσωμάτωση έργων ή πωλήσεις μέσω καναλιών, η μονάδα γεφυρώνει τη ζήτηση για εφεδρική ισχύ στο σπίτι και φορητή ηλιακή παραγωγή.
Τεχνική παράμετρος
|
Χαρακτηριστικό |
Προδιαγραφή |
|---|---|
|
Τύπος μπαταρίας |
LiFePO4 |
| Χωρητικότητα |
1008Wh |
| Ισχύς μετατροπέα | 1200W Καθαρό Ημιτονοειδές Κύμα |
| Χρόνος φόρτισης | ~2 Ώρες (800W Γρήγορη Φόρτιση AC) |
| Πηγές φόρτισης | AC / Ηλιακή / Αυτοκίνητο / USB-C PD |
| Έξοδος AC | 100-110V / 220-240V Διπλό Πρότυπο |
| Προστασία UPS | <10ms Αυτόματη Μεταφορά |
| Βάρος & Μέγεθος | 10.2kg / 400×220×190mm |
Πλεονεκτήματα χαρακτηριστικών:
Συμπαγής αποθήκευση ενέργειας για οικιακή χρήση με σχεδιασμό έτοιμο για χονδρική
Διπλή τυπική έξοδος AC για πολλαπλές περιοχές
Η χωρητικότητα 1008Wh καλύπτει τις περισσότερες ανάγκες έκτακτης ανάγκης στο σπίτι
Η γρήγορη φόρτιση 2 ωρών αυξάνει την επιχειρησιακή απόδοση
Ελαφριά κατασκευή ιδανική για εφοδιαστική και διανομή
Το UPS εξασφαλίζει σταθερή ισχύ κατά τη διάρκεια διακοπών ρεύματος
Κλιμακούμενο για έργα μαζικής προσαρμογής OEM/ODM
Η μεγάλη διάρκεια ζωής του κύκλου μειώνει το κόστος μετά την πώληση και τη συντήρηση
Λεπτομέρειες προϊόντος:
![]()
Εργαστήριο εργοστασίου:
![]()
![]()
![]()