| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | 225W εύκαμπτο ηλιακό πάνελ υψηλής απόδοσης μονοκρυσταλλική |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ημέρες |
Περιγραφή του προϊόντος:
Αυτό το εύκαμπτο ηλιακό πάνελ 225W είναι σχεδιασμένο για τα έργα των κεντρικών σταθμών ηλιακής ενέργειας.παρέχει αντοχή με μια ελαφριά και εύπλαστη δομήΜε απόδοση μετατροπής άνω του 25%, εξασφαλίζει υψηλή απόδοση ενέργειας σε περιορισμένους χώρους εγκατάστασης.ή προσαρμοσμένες λύσεις OEMΣχεδιασμένη για χονδρικές και επαγγελματικές εφαρμογές, αυτή η ευέλικτη ηλιακή μονάδα μειώνει το κόστος logistics ενώ παράλληλα προσφέρει αξιόπιστη εξωτερική απόδοση σε σκληρά περιβάλλοντα.Είναι κατάλληλο για διανομείς και μεταπωλητές που αναζητούν κλιμακωτές λύσεις στις αγορές ανανεώσιμων πηγών ενέργειας.
Τεχνική παράμετρος
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Τύπος ηλιακής κυψέλης | Μονοκρυσταλλικό πυρίτιο |
| Αποτελεσματικότητα | ≥ 25% |
| Δυναμική ονομαστικής ισχύος (Pmax) | 225W |
| Τετάρτη | 34V |
| ρεύμα (Imp) | 6.11Α |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C+60°C |
| Μέγεθος | 1140 × 1000 mm |
| Βάρος | 30,85 κιλά |
Ειδικά πλεονεκτήματα:
Σχεδιασμένο για επαγγελματική ενσωμάτωση σταθμών ηλιακής ενέργειας
Η ελαφριά κατασκευή μειώνει το κόστος μεταφοράς και εγκατάστασης
Διορθωτική ποιότητα IP67 για αξιόπιστη χρήση σε εξωτερικούς χώρους
Υψηλή απόδοση μετατροπής 25% εξασφαλίζει ισχυρή απόδοση επένδυσης
Ελαστική και εύπλαστη επιφάνεια προσαρμόζεται σε διάφορες δομές
Το προηγμένο υλικό ETFE βελτιώνει την αντοχή και τη διάρκεια ζωής
Κατάλληλο για χονδρικές παραγγελίες χύδην και έργα OEM
Εύκολη ενσωμάτωση με τα ενοποιημένα συστήματα ηλιακής ενέργειας
Λειτουργία του χώρου:
![]()
![]()
![]()
Εργαστήριο:
![]()
![]()