| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | Συγκέντρωση 10+43KWH |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 35 ημέρες |
Ολοκληρωμένο Οικιακό Ηλιακό Γεννήτρια 10KW με Σύστημα Εφεδρικής Μπαταρίας 43kWh
Περιγραφή προϊόντος:
Αυτό το ολοκληρωμένο σύστημα ηλιακής ενέργειας 10KW+43.008KWh, σχεδιάστηκε για μακροχρόνια ανθεκτικότητα και αξιόπιστη αποθήκευση ενέργειας. Κατασκευασμένο με μονάδες μπαταριών LiFePO4 υψηλής χωρητικότητας και ενσωματωμένο έλεγχο μετατροπέα, προσφέρει απρόσκοπτη επεκτασιμότητα και έξυπνη διαχείριση για εμπορικά και οικιακά έργα. Το σύστημα υποστηρίζει εφαρμογές μεγάλης κλίμακας όπως χονδρική διανομή, έργα EPC ηλιακής ενέργειας και βιομηχανικές εφεδρικές λύσεις. Με αποδοτική ικανότητα φόρτισης και εκφόρτισης, ευρεία συμβατότητα εισόδου PV και απομακρυσμένη παρακολούθηση μέσω WiFi/RS485, αυτή η μονάδα παρέχει ένα σταθερό και βιώσιμο ενεργειακό θεμέλιο για πελάτες B2B που αναζητούν αξιόπιστες λύσεις ανανεώσιμης ενέργειας.
Τεχνική παράμετρος
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς | 10KW |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 43.008KWh |
| Τάση Μπαταρίας | 51.2V |
| Τάση Φόρτισης | 58.0V |
| Τάση Αποκοπής | 42.0V |
| Μέγιστο Ρεύμα Φόρτισης | 200A |
| Ισχύς Εισόδου PV | 10500W |
| Επικοινωνία | RS485 / CAN / WiFi |
Πλεονεκτήματα Χαρακτηριστικών:
Μεγάλη συστοιχία μπαταριών 43KWh για εκτεταμένη εφεδρική ισχύ
Μετατροπέας 10KW για βιομηχανικά και οικιακά φορτία
Σχεδιασμός στοιβαζόμενης μονάδας για ευέλικτη επέκταση
Υψηλής απόδοσης είσοδος PV έως 10500W
Υποστηρίζει έξυπνη επικοινωνία CAN/RS485/WiFi
Η χημεία LiFePO4 εξασφαλίζει >6000 κύκλους ανθεκτικότητας
Ενσωματωμένο, ολοκληρωμένο σχέδιο μειώνει το κόστος εγκατάστασης
Προσαρμοσμένο για μαζική διανομή και συνεργασία OEM
Λεπτομέρειες προϊόντος:
![]()
Εργαστήριο εργοστασίου:
![]()
![]()