| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | 225W εύκαμπτο ηλιακό πάνελ υψηλής απόδοσης μονοκρυσταλλική |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ημέρες |
Περιγραφή προϊόντος:
Αυτά τα μονοκρυσταλλικά ηλιακά κύτταρα 430W είναι σχεδιασμένα για επαγγελματικούς σταθμούς παραγωγής ηλιακής ενέργειας και βιομηχανικά συστήματα αποθήκευσης ενέργειας. Κατασκευασμένα με υψηλής απόδοσης μονοκρυσταλλικό πυρίτιο και προηγμένη τεχνολογία επιφανειακής επίστρωσης ETFE, εξασφαλίζουν μακροχρόνια απόδοση ακόμη και σε ακραίες περιβαλλοντικές συνθήκες. Τα κύτταρα παρέχουν σταθερή έξοδο 34V με ανώτερη απόδοση μετατροπής άνω του 23,5%, μεγιστοποιώντας την παραγωγή ενέργειας από περιορισμένο χώρο. Η ελαφριά, εύκαμπτη δομή επιτρέπει την εύκολη ενσωμάτωση σε εμπορικές κλίμακες συστοιχίες ή προσαρμοσμένες ηλιακές μονάδες. Με προστασία IP67 και εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας από -20℃ έως +60℃, είναι ιδανικά για μεγάλα ηλιακά πάρκα, κατανεμημένα συστήματα ισχύος ή υβριδικά εμπορικά ενεργειακά έργα που αναζητούν αξιοπιστία, επεκτασιμότητα και μακροπρόθεσμη απόδοση επένδυσης.
Τεχνική παράμετρος
| Χαρακτηριστικό | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Τύπος κυττάρου | Μονοκρυσταλλικό πυρίτιο |
| Έξοδος ισχύος | 430W |
| Απόδοση | ≥23.5% |
| Επιφανειακό υλικό | ETFE |
| Τάση (Vmp) | 34V |
| Ρεύμα (Imp) | 12.64A |
| Μέγεθος | 2236×1000mm |
| Βάρος | 8.1kg |
Πλεονεκτήματα χαρακτηριστικών:
Κύτταρα υψηλής απόδοσης που υπερβαίνουν το 23,5% ρυθμό μετατροπής
Βελτιστοποιημένα για εμπορικά και μεγάλης κλίμακας ηλιακά συστήματα
Ανθεκτική επιφάνεια ETFE αντιστέκεται στην υπεριώδη ακτινοβολία και τη διάβρωση
Η ενσωματωμένη δομή επίστρωσης ενισχύει την ευελιξία
Αδιάβροχη προστασία IP67 για εξωτερική χρήση
Ελαφρύς σχεδιασμός 8,1 kg απλοποιεί την εγκατάσταση
Σταθερή παραγωγή ενέργειας σε ποικίλες καιρικές συνθήκες
Ιδανικό για έργα OEM και μεγάλης κλίμακας B2B ενέργειας
Λειτουργία τοποθεσίας:
![]()
![]()
Εργαστήριο εργοστασίου:
![]()