| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | Συγκέντρωση 10+43KWH |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 35 ημέρες |
Ολοκληρωμένο Οικιακό Ηλιακό Γεννήτρια 10KW με Σύστημα Εφεδρικής Μπαταρίας 43kWh
Περιγραφή προϊόντος:
Το Σταθμός Ηλιακής Ενέργειας All-in-One 10KW+43.008KWH προσφέρει αποθήκευση ενέργειας υψηλής απόδοσης για εμπορικές και βιομηχανικές λειτουργίες. Σχεδιασμένο με αρθρωτά στοιβάζομενα πακέτα μπαταριών λιθίου, προσφέρει επεκτασιμότητα, αποδοτική μετατροπή ενέργειας και μακροχρόνια αξιοπιστία.
Το σύστημα ενσωματώνει έναν μετατροπέα καθαρού ημιτόνου 10KW και μια συστοιχία μπαταριών LiFePO4 43KWh για σταθερή, συνεχόμενη παροχή ρεύματος. Με την προηγμένη προστασία BMS και τη διεπαφή επικοινωνίας RS485/CAN/Wi-Fi, οι χρήστες μπορούν να παρακολουθούν την απόδοση σε πραγματικό χρόνο από απόσταση.
Υποστηρίζει ευέλικτη είσοδο PV έως 10.5KW, εξασφαλίζοντας γρήγορη φόρτιση και βελτιστοποιημένη χρήση ηλιακής ενέργειας. Ιδανικό για εργοστάσια, τηλεπικοινωνίες, αγροκτήματα και ρυθμίσεις μικροδικτύων, αυτό το all-in-one σχέδιο απλοποιεί την εγκατάσταση και τη συντήρηση, μειώνοντας σημαντικά το κόστος ενσωμάτωσης έργων για τους συνεργάτες B2B και τους διανομείς.
Τεχνική παράμετρος
| Χαρακτηριστικό | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς | 10KW |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 43.008KWh (51.2V 840Ah) |
| Τύπος Μπαταρίας | LiFePO4 |
| Ισχύς Εισόδου PV | 10500W |
| Εύρος Τάσης PV | 90–450VDC |
| Θύρα Επικοινωνίας | RS485 / CAN / Wi-Fi |
| Συχνότητα | 50Hz / 60Hz |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικά, Εμπορικά, Off-grid Έργα |
Πλεονεκτήματα Χαρακτηριστικών:
Αρθρωτός Σχεδιασμός Στοίβαξης – Εύκολη επέκταση χωρητικότητας για κλιμακούμενες ενεργειακές ανάγκες.
Ολοκληρωμένο Σύστημα – Συνδυάζει μετατροπέα και μπαταρία για ταχύτερη εγκατάσταση.
Υψηλή Ισχύς Εξόδου – Ο μετατροπέας 10KW υποστηρίζει πολλαπλά εμπορικά φορτία.
Μεγάλη Διάρκεια Κύκλου – Πάνω από 6000 κύκλοι με τεχνολογία LiFePO4.
Έξυπνη Επικοινωνία – RS485/CAN/Wi-Fi για έξυπνη παρακολούθηση.
Ευρύ Φάσμα Εισόδου PV – Συμβατό με διάφορες ηλιακές διαμορφώσεις.
Αξιοπιστία Βιομηχανικού Επιπέδου – Σταθερή απόδοση υπό συνεχή λειτουργία.
Turnkey B2B Λύση – Ιδανικό για EPC, διανομείς και ενσωματωτές ενέργειας.
Λεπτομέρειες Προϊόντος:
![]()
Εργαστήριο εργοστασίου:
![]()
![]()