| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | 2200W 2016Wh |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ημέρες |
Περιγραφή του προϊόντος:
Αυτός ο σταθμός ηλιακής ενέργειας 2200W 2400Wh είναι σχεδιασμένος για διανομείς, εργολάβους μηχανικής και χονδρικούς συνεργάτες που χρειάζονται κλιμακωτές και ανθεκτικές λύσεις ενέργειας.Κατασκευασμένο με κυψέλες μπαταρίας LiFePO4 και αμφίδρομο καθαρό μετατροπέα κύματος σινού, το σύστημα παρέχει υψηλή σταθερότητα και μακρά διάρκεια ζωής κύκλου για εξωτερικές λειτουργίες, ενεργειακό εφεδρικό και μικρές εμπορικές εφαρμογές.υποστηρίζει ταχεία επαναφόρτιση εντός δύο ωρών με τη χρήση ενός προσαρμογέα 1500W ACΜε πολλαπλές διεπαφές εξόδου και παρακολούθηση Bluetooth / Wi-Fi APP, είναι ιδανικό για ενσωμάτωση σε δέσμες ηλιακής γεννήτριας, σε κιτ ενέργειας έκτακτης ανάγκης και σε γραμμές προϊόντων OEM / ODM.Η μονάδα υποστηρίζει επίσης την επέκταση με μια επιπλέον μπαταρία 2400Wh, επιτρέποντας την ευέλικτη ανάπτυξη ενέργειας για διάφορα σενάρια B2B.
Τεχνική παράμετρος
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Τύπος κυψέλης μπαταρίας | LiFePO4 ≥3000 κύκλοι |
| Δυνατότητα κλιματιζόμενου κύματος | 2200W καθαρό κύμα sinus |
| Συνολική ενέργεια | 2400Wh |
| Ηλιακή εισροή | Μέχρι 800W |
| Γρήγορος χρόνος φόρτισης | Περίπου 2 ώρες |
| Έλεγχος APP | Bluetooth / Wi-Fi |
| Βαθμό έκτασης | Υποστηρίζει επιπλέον 2400Wh πακέτο |
| Μονάδα βάρους | Περίπου 26 kg |
Ειδικά πλεονεκτήματα:
Βιομηχανική χημεία LiFePO4 με μακρύ κύκλο ζωής
Διπλή αρχιτεκτονική φόρτισης κατάλληλη για ηλιακή και υβριδική χρήση δικτύου
Δύο ώρες υπερ-γρήγορης επαναφόρτισης αυξάνουν την αποτελεσματικότητα της ανάπτυξης
Ευρεία συμβατότητα εξόδου για εργαλεία, συσκευές και εξοπλισμό πεδίου
Σκληρό σχεδιασμό κατάλληλο για εμπορικές δραστηριότητες σε εξωτερικό χώρο
Η παρακολούθηση της ενέργειας με βάση την APP υποστηρίζει τη διαχείριση του στόλου
Μεταβαλλόμενη ενεργειακή ικανότητα για έργα μηχανικής και OEM
Σχεδιασμένα για χονδρική συσκευασία και ολοκλήρωση πολλών μονάδων
Πληροφορίες για το προϊόν:
Εργαστήριο:
![]()
![]()
![]()