| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | 1200W φορητό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ημέρες |
1008Wh 1200W φορητός ηλεκτροπαραγωγός για απόκτηση ενέργειας εκτός δικτύου και εξωτερική ηλιακή φόρτιση
Περιγραφή του προϊόντος:
Αυτός ο σταθμός παραγωγής ηλιακής ενέργειας 2400W έχει σχεδιαστεί για τους ενοποιητές, τους εργολάβους EPC και τους αγοραστές χονδρικής που αναζητούν μια αξιόπιστη λύση εφεδρικής και εκτός δικτύου παροχής ενέργειας.Εξοπλισμένο με μπαταρία LiFePO4 μεγάλης χωρητικότητας 2000Wh και με διμερή καθαρό μετατροπέα κυμάτων sinus 2400WΗ ταχεία φόρτιση 1200W AC επιτρέπει πλήρη επαναφόρτιση μέσα σε μόλις 2 ώρες.σημαντική βελτίωση της λειτουργικής απόδοσης για τους επαγγελματίες χρήστεςΜε δυνατότητα εισόδου 1500W ηλιακής ενέργειας και λειτουργία UPS 10ms, το σύστημα εξασφαλίζει αδιάλειπτη ενέργεια για κρίσιμα φορτία αποστολής.η μονάδα είναι κατάλληλη για αγορές μεγάλου όγκου, προσαρμογή OEM, και ανάπτυξη πολλαπλών σενάριων.
Τεχνική παράμετρος
| Ειδικότητα | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας | LiFePO4 Κελίδα μακράς διάρκειας ζωής |
| Επιλογές χωρητικότητας | 18430,2Wh / 2000Wh |
| Τύπος μετατροπέα | Καθαρό Σινικό Κύμα 2 κατευθύνσεις 2400W |
| Εισόδους φόρτισης | Εναλλακτικός / Ηλιακός / Φορτίο αυτοκινήτου |
| Υποστήριξη της ηλιακής εισροής | Μέχρι 1500W |
| Πρότυπο εξόδου | 110V 60Hz / 220-240V 50Hz |
| Λειτουργία UPS | 10ms αυτόματη μεταφορά |
| Συσκευές | Καλώδιο τροφοδοσίας Εγχειρίδιο χρήσης Τύπος αξεσουάρ Καλώδιο φόρτισης αυτοκινήτου (προαιρετικό) |
Ειδικά πλεονεκτήματα:
Σχεδιασμένο για B2B ολοκληρωτές και χονδρικά ηλιακά έργα
Ηλιακή είσοδος 1500W ιδανική για ανάπτυξη συστήματος εκτός δικτύου
2400W συνεχής καθαρή έξοδος κύματος sinus υποστηρίζει επαγγελματικά εργαλεία
10ms UPS εξασφαλίζει απρόσκοπτο backup για ευαίσθητες συσκευές
Διάρκεια ζωής LiFePO4 κυψελών που παρέχουν πάνω από 3000 κύκλους
Η ταχεία φόρτιση 1200W μειώνει τον χρόνο στάσης για τις εργασίες πεδίου
Παγκόσμια έξοδος εναλλασσόμενου ρεύματος συμβατή με διεθνή πρότυπα
Υποστηρίζει προσαρμογή OEM / ODM για διανομείς και μεταπωλητές
Πληροφορίες για το προϊόν:
![]()
![]()
Εργαστήριο:
![]()
![]()
![]()