| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | 1200W φορητό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ημέρες |
Περιγραφή του προϊόντος:
Αυτός ο σταθμός ηλιακής ενέργειας 700W 576Wh έχει σχεδιαστεί για τους ευρωπαίους χονδρέμπορους, τους συνδυαστές EPC και τις μάρκες εξοπλισμού εξωτερικού που αναζητούν μια αξιόπιστη φορητή λύση αποθήκευσης με βάση το LiFePO4.Με συμπαγή δυναμικότητα ενέργειας 576Wh και καθαρή ισχύ ισχύος κυμάτων σινού 700W, μπορεί εύκολα να ενσωματωθεί σε μικρά ηλιακά συστήματα ή να χρησιμοποιηθεί ως ανεξάρτητη μονάδα ενεργειακής υποστήριξης.Το σύστημα ταχείας φόρτισης 250W σε συνδυασμό με είσοδο 100W DC παρέχει πλήρη φόρτιση σε περίπου 2 ώρεςΗ μπαταρία επιτυγχάνει πάνω από 3000 κύκλους ζωής, εξασφαλίζοντας μακροχρόνια απόδοση για επαγγελματικές εφαρμογές.Η καθολική έξοδος εναλλασσόμενου ρεύματος (220V/50Hz ή 110V/60Hz)Το μοντέλο αυτό είναι βελτιστοποιημένο για OEM/ODM, προετοιμασία αποθεμάτων διανομέων,και προμήθειες βάσει έργων.
Τεχνική παράμετρος
| Ειδικότητα | Περιγραφή |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας | LiFePO4 576Wh |
| Ονομαστική παραγωγή | 700W καθαρό κύμα sinus |
| Δύναμη αιχμής | 1050W Ενίσχυση |
| Εισόδους φόρτισης | Η ταχεία φόρτιση με εναλλασσόμενο ρεύμα 250W + συνεχής ρεύμα 100W |
| Λειτουργία UPS | <20 ms Χρόνος αλλαγής |
| Λιμάνι εξόδου | Δυναμικό ρεύματος AC 220V/50Hz ή 110V/60Hz |
| Βάρος | 60,6 kg |
| Μέγεθος προϊόντος | 280 × 190 × 180 mm |
Ειδικά πλεονεκτήματα:
Κύτταρα LiFePO4 που έχουν σχεδιαστεί για ≥ 3000 κύκλους για μακροχρόνια εμπορική χρήση
Η ταχεία φόρτιση με διπλή είσοδο διάρκειας 2 ωρών αυξάνει την αποδοτικότητα του κύκλου εργασιών για τους στόλους ενοικίασης/βιομηχανίας
Εύκολα ενσωματώνεται με συμπαγές εξοπλισμό ηλιακών πάνελ για εξωτερικές ή εκτός δικτύου εφαρμογές
Υψηλή σταθερότητα UPS (<20ms) εξασφαλίζει συνεχή παροχή ενέργειας για ευαίσθητες συσκευές
Ελαφρύς σχεδιασμός 6,6 kg κατάλληλος για κινητούς σταθμούς εργασίας και εργασίες πεδίου
Οι επιλογές καθολικής τάσης ανταποκρίνονται σε διάφορες περιφερειακές απαιτήσεις της ΕΕ
1050W υπερβολική ισχύς υποστηρίζει εργαλεία και εξοπλισμό υψηλού φορτίου εκκίνησης
Υποστηρίζει την προσαρμογή OEM/ODM για τους Ευρωπαίους διανομείς και τους ιδιοκτήτες εμπορικών σημάτων
Πληροφορίες για το προϊόν:
![]()
Εργαστήριο:
![]()
![]()
![]()