| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | 1200W φορητό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ημέρες |
Περιγραφή προϊόντος:
Αυτή η Οικιακή Ηλιακή Γεννήτρια 700W 576Wh είναι σχεδιασμένη για B2B συνεργάτες που ειδικεύονται στην εφεδρική ισχύ για το σπίτι, τη διανομή εξοπλισμού εξωτερικού χώρου και τις επώνυμες λύσεις ενέργειας OEM. Κατασκευασμένη με χημεία LiFePO4 υψηλής ασφάλειας, παρέχει σταθερή ισχύ για ηλεκτρονικά οικιακής χρήσης, μικρές συσκευές και ηλιακά οικιακά συστήματα. Με γρήγορη φόρτιση 2 ωρών και ευέλικτες εισόδους, υποστηρίζει την καθημερινή οικιακή χρήση, τα κιτ λιανικής πώλησης και τις προσφορές ετοιμότητας έκτακτης ανάγκης. Η έξοδος καθαρού ημιτονοειδούς κύματος εξασφαλίζει απρόσκοπτη συμβατότητα με φορητούς υπολογιστές, δρομολογητές, συσκευές CPAP, μικρά εργαλεία και φωτισμό. Το συμπαγές του αποτύπωμα και το βάρος των 6,6 kg επιτρέπουν την εύκολη τοποθέτηση σε εσωτερικούς χώρους ή την φορητότητα σε εξωτερικούς χώρους. Για τους διανομείς, το μοντέλο προσφέρει ισχυρή ελκυστικότητα στην αγορά με μεγάλη διάρκεια ζωής κύκλου, εφεδρική ισχύ UPS και προσαρμοστικότητα στην ηλιακή ενέργεια, κατάλληλο για την αναπτυσσόμενη αγορά οικιακής ενέργειας της Ευρώπης.
Τεχνική παράμετρος
| Χαρακτηριστικό | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Χημεία μπαταρίας | LiFePO4 576Wh |
| Ονομαστική ισχύς | 700W |
| Ενίσχυση εξόδου | 1050W |
| Χρόνος πλήρους επαναφόρτισης | Περίπου 2 ώρες |
| Είσοδος AC | Γρήγορη φόρτιση 250W |
| Είσοδος DC | Έως 100W |
| Εφεδρική ισχύς UPS | <20ms |
| Διαστάσεις | 280 × 190 × 180mm |
Πλεονεκτήματα χαρακτηριστικών:
Προσαρμοσμένο για εφεδρική ισχύ στο σπίτι και κανάλια λιανικής B2B
Το καθαρό ημιτονοειδές κύμα εξασφαλίζει αθόρυβη, σταθερή λειτουργία για οικιακές συσκευές
Η μπαταρία LiFePO4 υψηλής ασφάλειας υποστηρίζει τα ευρωπαϊκά πρότυπα ανανεώσιμων πηγών ενέργειας
3000+ κύκλοι επεκτείνουν τη διάρκεια ζωής του προϊόντος για μακροπρόθεσμη μεταπωλητική αξία
Η γρήγορη φόρτιση μεγιστοποιεί τον κύκλο εργασιών για ενοικίαση, λιανική και κιτ έκτακτης ανάγκης
Συμβατό με ηλιακούς συλλέκτες για εφαρμογές εκτός δικτύου στο σπίτι
Ο ελαφρύς σχεδιασμός ενισχύει την ικανοποίηση των πελατών και μειώνει το κόστος αποστολής
Υποστηρίζει την επωνυμία OEM/ODM για διανομείς που εισέρχονται στην αγορά ηλιακής ενέργειας για το σπίτι
Λεπτομέρειες προϊόντος:
![]()
Εργαστήριο εργοστασίου:
![]()
![]()
![]()