| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | 225W εύκαμπτο ηλιακό πάνελ υψηλής απόδοσης μονοκρυσταλλική |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
Περιγραφή του προϊόντος:
Αυτό το ευέλικτο ηλιακό πάνελ 545W ETFE είναι προσαρμοσμένο για B2B διανομείς οικιακής ενέργειας, εγκαταστάτες, και OEM συνεργάτες ιδιωτικής ετικέτας.είναι μια εξαιρετική επιλογή για την αναβάθμιση των οικιακών συστημάτων ηλιακής γεννήσεως.Τα μονοκρυσταλλικά κύτταρα ≥25,2% παρέχουν εξαιρετική αποτελεσματικότητα μετατροπής ενώ η επιφάνεια ETFE εξασφαλίζει μακροχρόνια αντοχή στον καιρό, τη διάβρωση και την έκθεση σε υπεριώδη ακτινοβολία.το πάνελ είναι εύκολο στη μεταφορά και εγκατάστασηΟι ενσωματωμένοι συνδετήρες MC4 υποστηρίζουν την γρήγορη ενσωμάτωση με μπαταρίες, μικρομετατροπείς και μονάδες αποθήκευσης ενέργειας στο σπίτι.Αυτό το ευέλικτο πάνελ φέρνει στους εγκαταστάτες και τους μεταπωλητές μια μεγάλη ζήτηση, προϊόν υψηλής ποιότητας με ισχυρή ανταγωνιστικότητα στην αγορά.
Τεχνική παράμετρος
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Ελαστικός ETFE |
| Κατηγορία ισχύος | 545W |
| Συνδετήρας | 0.9m MC4 |
| Αποδοτικότητα των κυττάρων | ≥ 25,2% |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -20°C έως +60°C |
| Βάρος | 90,3 κιλά |
| Υλικό | Ενσωματωμένο στρωμένο ευέλικτο |
| Κατάλληλο για: | Σπίτι Ηλιακές γεννήτριες / RV / μπαλκόνι κιτ |
Ειδικά πλεονεκτήματα:
Ελαφρύ σχεδιασμό ιδανικό για εγκαταστάσεις στην οροφή σπιτιών ή RV
Η επιφάνεια ETFE εξασφαλίζει μεγαλύτερη διάρκεια ζωής από τα παραδοσιακά πάνελ PET
Τα μονοκρυσταλλικά κύτταρα υψηλής απόδοσης ≥25,2% μεγιστοποιούν την ημερήσια απόδοση
Εφαρμόζεται σε καμπυλωτές επιφάνειες, κατάλληλες για κινητά συστήματα και μπαλκόνια
Οι προεγκατεστημένες συνδέσεις MC4 απλοποιούν την εγκατάσταση για τους εγκαταστάτες
Ιδανικό για διανομείς που αναζητούν ταχεία μετακίνηση λιανικών ενεργειακών προϊόντων
Συμβατό με οικιακές ηλιακές γεννήτριες και φορητούς σταθμούς ηλεκτρικής ενέργειας
Το χαμηλό βάρος μειώνει το κόστος αποστολής και χειρισμού για τους συνεργάτες B2B
Λειτουργία του χώρου:
![]()
![]()
Εργαστήριο:
![]()