| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
Αυτός ο φορτιστής DC EV με διπλό πιστόλι είναι μια ιδανική λύση γρήγορης φόρτισης για οικιστικές κοινότητες, μικρές εμπορικές εγκαταστάσεις, στόλους εταιρειών και συστήματα γεννητριών οικιακού ηλιακού. Με έξοδο έως και 250kW και ευρύ φάσμα τάσης 200–1000VDC, εξασφαλίζει σταθερή απόδοση φόρτισης για σεντάν, SUV και ελαφρά εμπορικά οχήματα.
Σχεδιασμένος για φιλική προς τον χρήστη καθημερινή λειτουργία, ο φορτιστής ενσωματώνει οθόνη αφής 10,1 ιντσών, έξυπνη διαχείριση φόρτισης, πολυεπίπεδη προστασία ασφαλείας και ακριβή χρέωση. Η συμπαγής δομή του, η εξωτερική προστασία IP54 και η θερμοκρασία λειτουργίας -20°C έως 70°C το καθιστούν κατάλληλο για χώρους στάθμευσης, διαχείριση ακινήτων, ξενοδοχεία και επιχειρηματικούς χρήστες που αναζητούν αξιόπιστες δυνατότητες φόρτισης EV.
Αυτό το μοντέλο βοηθά τους πελάτες B2B να δημιουργήσουν αποτελεσματικές υπηρεσίες φόρτισης με χαμηλές ανάγκες συντήρησης και υψηλή συμβατότητα με οικιακά ή εμπορικά ηλιακά συστήματα.
Προσαρμοσμένα Χαρακτηριστικά
| Χαρακτηριστικό | Περιγραφή |
|---|---|
| Μέγιστη Έξοδος | Φόρτιση 250kW DC |
| Τάση Εξόδου | 200–1000VDC |
| Ισχύς Εισόδου | 380VAC Τριφασική |
| Μήκος Καλωδίου | 5m ±20cm |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Ψύξη | Αναγκασμένος Αέρας |
| Έλεγχος | Οθόνη Αφής 10,1" |
| Προστασία | Υπερένταση/Υπερτάση/SCP/Θερμοκρασία |
Συμπαγής λύση γρήγορης φόρτισης για επιχειρηματικές και οικιστικές εγκαταστάσεις
Σχεδιασμός διπλού πιστολιού υποστηρίζει δύο οχήματα ταυτόχρονα
Ευρεία έξοδος 200–1000VDC για πολλαπλά πρότυπα EV
Η προστασία IP54 εξασφαλίζει μακροχρόνια εξωτερική ανθεκτικότητα
Χαμηλή ισχύς αναμονής <50W βελτιώνει την εξοικονόμηση ενέργειας
Χρήση πολλαπλών σεναρίων: χώροι στάθμευσης, ξενοδοχεία, ακίνητα, μικροί σταθμοί φόρτισης
Η έξυπνη διεπαφή οθόνης απλοποιεί την καθημερινή λειτουργία
Σταθερή έξοδος 250A κατάλληλη για τους περισσότερους στόλους εμπορικών οχημάτων
Σταθμός EV Φόρτισης Ενσωματωμένος με PV
![]()
![]()