| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 μέρες |
Περιγραφή του προϊόντος:
Αυτή η 2400W οικιακή ηλιακή γεννήτρια έχει αναπτυχθεί για τους εταίρους B2B που παρέχουν εφεδρική ενέργεια για κατοικίες και φορητές λύσεις ηλεκτρικής ενέργειας.προσφέρει μακροπρόθεσμη αξιοπιστία και χαμηλά κόστη συντήρησης, καθιστώντας το κατάλληλο για προμήθειες χύδην και προγράμματα ιδιωτικής επισήμανσης.
Το σύστημα υποστηρίζει ταχεία φόρτιση AC και ηλιακή είσοδο υψηλής χωρητικότητας, επιτρέποντας την αποτελεσματική ενσωμάτωση σε οικιακά κιτ ηλιακής γεννήτριας και σε ενοποιημένα ενεργειακά πακέτα.εξασφαλίζει σταθερή παραγωγή για οικιακές συσκευές, εξοπλισμός γραφείου στο σπίτι, και ελαφριά εμπορικά φορτία.
Ο συμπαγής σχεδιασμός του επιτρέπει εύκολη μεταφορά και αποθήκευση, ενώ η ισχυρή εσωτερική αρχιτεκτονική υποστηρίζει συχνούς κύκλους φόρτισης και εκφόρτισης που απαιτούνται από τις εταιρείες ενοικίασης και τους περιφερειακούς διανομέες.Η λειτουργία UPS παρέχει γρήγορη εναλλαγή για αδιάλειπτη παροχή ενέργειας, αυξάνοντας την αξία για τις οικιακές εφαρμογές ηλεκτρικής ενέργειας εφεδρικής.
Αυτή η ηλιακή γεννήτρια είναι βελτιστοποιημένη για τις αγορές της Ευρώπης και της Βόρειας Αμερικής, προσφέροντας ευέλικτες διαμορφώσεις τάσης και συμβατότητα με τα συμβατικά ηλιακά πάνελ.Είναι μια ιδανική λύση για χονδρέμπορους και διανομείς που αναζητούν ένα κλιμακώσιμο και υψηλού περιθωρίου φορητό ενεργειακό προϊόν για οικιακά συστήματα ηλιακής ενέργειας.
Τεχνική παράμετρος
| Ειδικότητα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Τύπος εφαρμογής | Ηλιακή γεννήτρια |
| Τύπος μπαταρίας | LiFePO4 |
| Δύναμη εξόδου | 2400W |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 2000Wh |
| Ηλιακή φόρτιση | Μέχρι 1500W |
| Τρόπος UPS | Υποστηριζόμενη |
| Μέγεθος | 423 × 300 × 287 mm |
| Συμπεριλαμβανομένων των εξαρτημάτων | Χρησιμοποιούμενη χειροκίνητη τσάντα |
Ειδικά πλεονεκτήματα:
Η μπαταρία LiFePO4 με μεγάλη διάρκεια ζωής είναι ιδανική για διανομή ενέργειας σε κατοικίες
Ηλιακή γεννήτρια υψηλής απόδοσης κατάλληλη για οικιακά συστήματα υποστήριξης
Ταχεία εναλλακτική τάση και ηλιακή φόρτιση βελτιώνουν την ικανοποίηση των τελικών χρηστών
Η καθαρή έξοδος κύματος σινού προστατεύει τα οικιακά ηλεκτρονικά
Η συμπαγή φορητή σχεδίαση μειώνει το κόστος εφοδιασμού και αποθήκευσης
Συμφωνία πολλαπλών αγορών τάσης για τη διανομή στην ΕΕ και τις ΗΠΑ
Η ικανότητα UPS βελτιώνει την αξιοπιστία της ηλεκτρικής ενέργειας των κατοικιών
Κατάλληλο για την εμπορική επωνυμία OEM και τα προγράμματα προμήθειας χονδρικής
Πληροφορίες για το προϊόν:
![]()
![]()
Εργαστήριο:
![]()
![]()
![]()