| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | Στάλι 10+28,67kWh |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 35 ημέρες |
Αυτό το υβριδικό σύστημα αποθήκευσης ενέργειας σπιτιού 10kW έχει σχεδιαστεί για οικιακές και μικρής κλίμακας εμπορικές εφαρμογές ενέργειας σε όλη την Ευρώπη και την Αυστραλία.36kWh μπαταρία LiFePO4 σε συνδυασμό με υβριδικό μετατροπέα 5kW, το σύστημα παρέχει μια αξιόπιστη και κλιμακώσιμη λύση για την αποθήκευση ηλιακής ενέργειας, τη βελτιστοποίηση του δικτύου και την ενσωμάτωση της εφεδρικής ενέργειας.
Το σύστημα έχει σχεδιαστεί με ευρύ φάσμα έντασης εισόδου φωτοβολταϊκής ενέργειας (90·450Vdc), υποστηρίζει ευέλικτες ηλιακές διαμορφώσεις και εξασφαλίζει συμβατότητα με διάφορα περιβάλλοντα εγκατάστασης.Οι ολοκληρωμένες διεπαφές επικοινωνίας (RS485), CAN, RJ45 και WiFi) επιτρέπουν την απρόσκοπτη σύνδεση με τα συστήματα διαχείρισης ενέργειας (EMS) και τις πλατφόρμες τηλεπαρακολούθησης.
Με μακρά διάρκεια ζωής της μπαταρίας (≥3000 κύκλοι), σταθερή ισχύς (230Vac) και βελτιστοποιημένο έλεγχο φόρτισης/αφόρτισης, η λύση αυτή είναι κατάλληλη για διανομείς, εγκαταστάτες,και εργολάβοι EPC που αναζητούν ένα αξιόπιστο και εύκολο στην εγκατάσταση σύστημα αποθήκευσης για οικιστικά έργα και κατανεμημένες ενεργειακές εγκαταστάσεις.
![]()
Ψάχνετε για μια αξιόπιστη λύση αποθήκευσης ενέργειας 10kW για την αγορά σας;
Τεχνικές προδιαγραφές
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Τύπος συστήματος | Υβριδικό σύστημα αποθήκευσης ενέργειας στο σπίτι |
| Τύπος μπαταρίας | LiFePO4 (φωσφορικό λιθικό σίδηρο) |
| Δυναμικό μπαταρίας | 51.2V |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 300Ah |
| Ενέργεια | 150,36 kWh |
| Δυνατότητα φόρτισης | 58.4V |
| Τεχνική διάταξη αποσύνδεσης | 43.2V |
| ρεύμα φόρτισης | 100A |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 100A |
| ρεύμα εκφόρτισης | 100A |
| Μέγιστο ρεύμα εκκένωσης | 110Α |
| Μέγιστο μέγιστο ρεύμα | 150A |
| Δύναμη μετατροπέα | 5kW |
| Δυναμική τάση | 230Vac ± 5% |
| Συχνότητα | 50Hz / 60Hz |
| Δύναμη εισόδου PV | 5kW |
| Πεδίο τάσης PV | 90·450Vdc |
| Επικοινωνία | RS485 / CAN / RJ45 / WiFi |
| Παρακολούθηση. | Απομακρυσμένο μέσω WiFi |
Το σύστημα αυτό, το οποίο έχει σχεδιαστεί για χρήση στις ευρωπαϊκές και αυστραλιανές αγορές, υποστηρίζει την ενσωμάτωση με ηλιακές εγκαταστάσεις συμβατές με το δίκτυο και έξυπνα συστήματα διαχείρισης ενέργειας.
Υποστηρίζουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία με διανομείς, εγκαταστάτες και προγραμματιστές έργων: