| نام تجاری: | Solarose |
| شماره مدل: | ایستگاه برق قابل حمل 1200 واتی |
| مقدار تولیدی: | 10 |
| قیمت: | negotiable |
| زمان تحویل: | 35-45 روز |
توضیحات محصول:
درنیروگاه انرژی خورشیدی 1200W قابل حمل با UPSیک راه حل قابل اعتماد و سازگار با محیط زیست است که برای ماجراجویی های در فضای باز، کمپینگ و برق پشتیبان اضطراری طراحی شده است.منبع برق بدون وقفه (UPS)از دستگاه های شما در برابر قطعات ناگهانی برق محافظت می کند.
اين دستگاه کوچک و سبک وزننیروگاه خورشیدی قابل حملبرای شارژ الکترونیک، لوازم کوچک و تجهیزات ضروری در طول فعالیت های خارج از شبکه مناسب است.که آن را انتخاب ایده آل برای علاقه مندان به انرژی های تجدید پذیر و زندگی پایدار می کنداین نیروگاه با کاربردهای گوناگون، برای استفاده در فضای باز، پشتیبان خانگی و حتی کار حرفه ای در مناطق دور افتاده مناسب است.
انتخاب کنیدنیروگاه انرژی خورشیدیبرای انرژی پاک، قابل حمل و قابل اعتماد هر کجا که بروید.راه حل برق برای نیازهای بیرونی و اضطراری.
پارامتر فنی
| قدرت باتری در وات | ۱۲۰۰ وات |
| باتریانرژی/Wh | 1008Wh |
| نوع باتری سلول | LFP ((LiFePO4) 32140 |
| ظرفیت/mAh | 315000mAh |
| سیستم اینورتر هوشمند | اینورتر دو فاز/موج سینوس خالص 700W |
| شارژ AC | حدود 2 ساعت ((800 وات شارژ سریع) |
| خروجی DC | 5525*2 13.6V-10A کل 136W حداکثر |
| خروجی AC | 220V/50Hz (110V/60Hz) 1200W ((حداکثر) |
| خروجی USB-A | 1*USB QC3.0 18W ؛ 2*USB 5V️2.4A |
| خروجی USB-C | 2*USB 5V...3.0A/9V-2.0A/12V-1.5A، حداکثر 18W |
| خروجی شارژ بی سیم | 10W |
| چراغ LED | SOS، Light ((3 سطح) |
| قدرت LCD | صفحه نمایش ال سی دی،قدرت باقیمانده ((٪) قدرت در ورودی و خروجی |
| چرخه | ≥3000 بار |
| وزن | ≈11 کیلوگرم |
| لوازم | کابل برق، راهنمای کاربر، کیسه لوازم جانبی، کابل شارژ (اختیاری) |
| بسته بندی | کارتونی گرافیکی+کارتونی سازمان ملل متحد |
| گواهینامه جهانی | FCC/CE/PSE/UN38.3 |
مزاياي خاص:
جزئیات محصول:
![]()
![]()
![]()
![]()