| نام تجاری: | Solarose |
| شماره مدل: | نیروگاه قابل حمل 2400 واتی |
| مقدار تولیدی: | 10 |
| قیمت: | negotiable |
| زمان تحویل: | 25 روز |
نیروگاه 2400W LiFePO4 قابل حمل با باتری 2000Wh برای استفاده از ابزار قدرت بالا
توضیحات محصول:
این نیروگاه حمل و نقل 2400 وات برای نیاز شدید به انرژی ساخته شده است ایده آل برای ابزار ساختمانی، محل کار، یا کارگاه های دوردارای باتری LiFePO4 با ظرفیت 2000Wh و خروجی موج سینوس خالص بسیار پایدار استبا تکنولوژی اینورتر دو طرفه و شارژ سریع، به راحتی در عرض 10 میلیمتر به حالت UPS تغییر می دهدو گزینه های شارژ خودرو آن را در هر محیطی انعطاف پذیر می کند.
پارامتر فنی
| ویژگی | مشخصات |
| قدرت خروجی | 2400W (موج سینوس خالص) |
| نوع باتری | LiFePO4 |
| ظرفیت باتری | 1843.۲۲۰۰۰ وات |
| زمان شارژ | ≈2 ساعت (1200W ورودی سریع) |
| گزینه های ورودی شارژ | دیوار / خورشیدی (حداکثر 1500W) / ماشین (حداکثر 192W) |
| تاخیر UPS | 10ms |
| وزن | ۲۶ کیلوگرم |
| ابعاد | ۴۲۳ × ۳۰۰ × ۲۸۷ میلی متر |
مزاياي خاص:
اینورتر 2400W درجه صنعتی از ابزار الکتریکی پشتیبانی می کند
شارژ سریع در ~ 2 ساعت از طریق سیستم ورودی سریع
باتری پایدار LiFePO4 با عمر چرخه طولانی
سازگاری چند دستگاه: ابزار، نورپردازی، HVAC
کار خارج از شبکه از طریق ورودی پنل خورشیدی (تا 1500W)
UPS با سوئیچ 10ms برای قدرت ابزار بدون وقفه
ساخت و ساز محکم برای محیط محل کار
راه حل قابل اعتماد برای تیم های تعمیر و نصب تلفن همراه
جزئیات محصول:
![]()
کارگاه کارخانه:
![]()
![]()
![]()