| Nazwa marki: | Solarose |
| Numer modelu: | Stos 5+15 |
| MOQ: | 10 |
| Ceny: | negotiable |
| Czas dostawy: | 25 dni |
Przenośna elektrownia o mocy 2200 W z akumulatorem o dużej pojemności 2016Wh do użytku zewnętrznego i domowego
Opis produktu:
W sprawie2200W przenośna elektrownia z akumulatorem 2016Whjest wydajnym, wszechstronnym rozwiązaniem zasilania zarówno dla aktywności zewnętrznych, jak i domowych.małe urządzenia, i narzędzia elektryczne.
Zaprojektowany do przenoszenia, posiada kompaktową, lekką konstrukcję i wiele opcji wyjścia, w tym porty AC, DC, USB i typu C. Idealny do obozowania, wycieczek drogowych lub nagłych wypadków,wspiera ładowanie paneli słonecznych w celu uzyskania ekologicznej energiiZaawansowane funkcje bezpieczeństwa zapewniają bezpieczną obsługę, co czyni go doskonałym wyborem dla tych, którzy szukają niezawodnej mocy w ruchu.
Parametry techniczne
| Moc akumulatora / W | 2200W |
| Energia akumulatora/Wh | 2016Wh |
| Rodzaj akumulatora | LFP ((LiFePO4) 32140 |
| Czas pełnego ładowania | Około 2 godzin (w 1500 w szybkim czasie) |
| Wydajność AC | 100-110V/-50Hz/60Hz220-240V-50Hz/60Hz maksymalnie 2200W |
| Wyjście USB-A | 4"USB 5V-3.0A/9V-2.0A/12V-1.5A, 18W max |
| Wyjście USB | 5V-3.0A/9V-3.0AV12V-3.0AV15V-3.0A/20V-5A, 100W maks*2 |
| Wyświetlacz mocy | Wyświetlacz LCD, Pozostała moc ((96) Moc we wprowadzeniu i wyjściu |
| Wyjście prądu stałego | 5525*2 13,6V-10A Łącznie maksymalnie 136W |
| Światło LED | SoS, oświetlenie (3 poziomy), światło alarmowe |
| Cykl życia | > 3000 razy |
| Akcesoria | Przewód zasilania, instrukcja obsługi, torba akcesoriów, kabel ładowania (opcjonalnie) |
| Opakowanie | Karton graficzny+karton ONZ |
| Globalna certyfikacja | FCC/CE/PSE/UN38.3 |
Zalety charakterystyczne:
Szczegóły produktu:
![]()
![]()
![]()
![]()