| Nazwa marki: | Solarose |
| Numer modelu: | Stos 48,23 kWh |
| MOQ: | 10 |
| Ceny: | negotiable |
| Czas dostawy: | 35 dni |
Stackable Residential Solar Power Station 10KW Z 3×314Ah LiFePO4 Bateriach I 48,23KWH Pojemność magazynowa
Opis produktu:
Zaprojektowana dla budynków mieszkalnych poza siecią lub hybrydowych, ta elektrownia słoneczna o mocy 10 kW + 48,23 KWH łączy w sobie funkcje magazynowania energii i falowania w jednej eleganckiej jednostce.Z trzema układami baterii LiFePO4 o pojemności 314AhDzięki szerokiej kompatybilności wejścia PV słonecznego i zdalnemu monitorowaniu za pośrednictwem WiFi spełnia wymagania inteligentnych gospodarstw domowych świadomych energii.
Parametry techniczne
| Moc nominalna | 10 kW |
| Bank akumulatorów | 314Ah × 3 |
| Łączna zdolność produkcyjna | 480,23 KWH |
| Zakres wejścia PV | 90~450VDC |
| Częstotliwość wyjścia | 50Hz / 60Hz |
| Chemia baterii | LiFePO4 |
| Monitoring | RS485 / WiFi |
| Prąd szczytowy | 200A |
Zalety charakterystyczne:
Zintegrowana konstrukcja oszczędza przestrzeń i uproszcza okablowanie
Akumulator o pojemności 942Ah obsługuje duże obciążenia
Trwała chemia LiFePO4 zapewnia wydłużoną żywotność
Architektura układana umożliwia dodanie modułów
Podwójna komunikacja w celu integracji inteligentnego domu
BMS klasy przemysłowej zapewnia ochronę przed prądem
Szybka instalacja z interfejsem modułowym
Kompatybilne z szeroką gamą paneli fotowoltaicznych
Szczegóły produktu:
![]()
Warsztaty fabryczne:
![]()
![]()