| Nazwa marki: | Solarose |
| Numer modelu: | 10 kW+64,3 kWh |
| MOQ: | 10 |
| Ceny: | negotiable |
| Czas dostawy: | 35 dni |
10KW All-In-One układ magazynowania baterii LiFePO4 z modułami 4×314Ah do domowego zasilania 64,3KWH
Opis produktu:
System magazynowania energii 10 kW + 64,3 kW składający się z inwertera o wysokiej wydajności z czterema modułami baterii LiFePO4 o pojemności 314Ah, zapewniającymi stabilne i rozszerzalne zapasowe zasilanie.Zaprojektowane do systemów poza siecią i hybrydowych, rozwiązanie to oferuje wysoką wydajność wprowadzania energii słonecznej, modułową instalację i inteligentną komunikację.lub małych przedsiębiorstw chcących zmniejszyć zależność od sieci i poprawić odporność energetyczną.
Parametry techniczne
| Wydajność nominalna | 10 kW |
| Moduły baterii | 4 × 314Ah |
| Całkowita zdolność energetyczna | 64.3KWH |
| Napięcie akumulatora | 51.2V |
| Napięcie ładowania | 58.0V |
| Maksymalny prąd rozładowy | 220A |
| Zakres napięcia wejściowego PV | 90~450VDC |
| Protokół komunikacji | RS485 / CAN / WiFi |
Zalety charakterystyczne:
Akumulatory LiFePO4 o pojemności 4 × 314Ah zapewniają dłuższy czas pracy
Kompaktny układ układowy pozwala na oszczędność miejsca
10500W wejście PV obsługuje potężne panele słoneczne
Szeroki zakres napięć fotowoltaicznych 90 450 V zwiększa kompatybilność
Wielokrotne porty łączności do integracji systemu
System modułowy nadający się do rozbudowy
Inteligentny system BMS do ochrony naprężenia/prądu/temperatury
Idealny do użytku poza siecią, zapasowego i samodzielnego zużycia
Szczegóły produktu:
![]()
Warsztaty fabryczne:
![]()
![]()