| Marka Adı: | Solarose |
| Model Numarası: | 400W hafif katlanabilir güneş paneli |
| Adedi: | 10 |
| Fiyat: | negotiable |
| Teslim Zamanı: | 25 gün |
400W Mono ETFE 6 katlı güneş paneli, açık hava kullanımı için MC4 kablosuyla hafif ve su geçirmez Teknik parametreler
Ürün tanımı:
Bu güçlü 400W 6 katlı ETFE güneş paneli, açık hava meraklıları için olağanüstü verimlilik ve sağlam su geçirmezlik sunar.Karavanlar için mükemmel bir seçim., tekneleri, kamp gezileri ve acil güç yedekleri.
Teknik parametreler
| Zirve Gücü | 400W |
| Verimlilik | % 23 |
| Voltaj Voc | 31.68V |
| Voltaj Vmp | 26.4V |
| Mevcut Imp | 15.15A |
| MC4 Kablosu | 0.6m |
| Boyut (Kapatılmamış) | 3520×715×4 mm |
| Boyut (katlanmış) | 715×530×65 mm |
Özellik Avantajları:
ETFE kaplama uzun ömür ve daha yüksek ışık emilimini sağlar
6 katlı yapı, 400W kapasite ile taşınabilirlik sağlar
Dış mekanlarda kullanılmak üzere su geçirmez ve hava durumuna dayanıklı
Yüksek %23 verimlilikli tek kristalin hücreler
Hızlı kurulum için 0.6m MC4 kablosuyla birlikte gelir.
Geniş bir sıcaklık aralığı (-20 °C'den +75 °C'ye kadar)
RV'ler, çadırlar, tekneler ve güneş yedekleme sistemleri için uygundur
Ürün ayrıntıları:
![]()
Fabrika atölyesi:
![]()
![]()