| Merknaam: | Solarose |
| Modelnummer: | Stapel 10+14,33KWH |
| MOQ: | 10 |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 35 dagen |
Productbeschrijving:
Graag stellen we onze HESS voor: gebouwd voor commerciële betrouwbaarheid, dit 10KW-systeem bevat een 14,336kWh LiFePO4-batterij en een intelligente omvormer. Het is geoptimaliseerd voor onafhankelijkheid van energie in winkels, villa's en kantoren met stapelbare modules en snel opladen.
Technische parameters
| Omvormer | 10KW, 230VAC ±5% |
| Batterijcapaciteit | 280Ah (51.2V) |
| Energieopslag | 14,336kWh |
| Laden / Ontladen | 100A / 200A |
| Max. ontlaadstroom | 220A |
| PV-ingang | 10500W, 90~450VDC |
| Communicatie-interface | RS485 / WiFi |
Voordelen:
Ontworpen voor commerciële en lichte industriële scenario's
Stabiele 10KW-omvormer ondersteunt 24/7 continu gebruik
LiFePO4-batterij zorgt voor veiligheid en een lange levensduur
Dubbele communicatie-interface voor intelligente monitoring
280Ah capaciteit biedt een sterke belastingsduur
Snel oplaadvermogen met 200A max. ingang
Uitbreidbare architectuur past zich aan veranderende energiebehoeften aan
Minimale bedrading met alles-in-één verticale behuizing
Productdetails:
![]()
Fabriekswerkplaats:
![]()
![]()