| Merknaam: | Solarose |
| Modelnummer: | Stack 10+32,15 kWh |
| MOQ: | 10 |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 35 dagen |
Modulair 628Ah LiFePO4 back-up stroomvoorziening 10KW zonne-omvormer systeem met 300A piekuitgang
Productbeschrijving:
Gebouwd voor back-up-, off-grid- of slimme zonne-systemen, bevat deze 10 kW modulaire eenheid een 628Ah LiFePO4-batterijbank die 32,15 KWH bruikbare energie levert.Het systeem ondersteunt grote spanningsspanningen tot 300AHet compacte ontwerp en het stapelbare ontwerp bieden een flexibele inzet in zowel binnen- als buitenopstellingen.
Technische parameter
| Nominaal vermogen | 10 kW |
| Batterijcapaciteit | 628Ah |
| Energiecapaciteit | 32.15KWH |
| Type batterij | LiFePO4 |
| Laadspanning | 58.0V |
| Maximale piekstroom | 300A |
| Communicatie | RS485 / CAN / WiFi |
| Frequentiebereik | 50 / 60 Hz |
Voordelen:
Levert 10KW aan zuiver sinusgolf vermogen.
Modulaire 628Ah batterij zorgt voor schaalbare opslag
Peak 300A ondersteunt zware toepassingen
Robuuste LiFePO4-chemie zorgt voor een lange levensduur
Real-time gegevensbewaking via WiFi
Breed ingangsspanningsvenster voor zonnepanelen
Geïntegreerd BMS voor systeembescherming
Compacte stapeling zorgt voor flexibele opstelling
Werkplaats:
![]()
![]()