| Merknaam: | Solarose |
| Modelnummer: | 300W draagbare Krachtcentrale |
| MOQ: | 10 |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 25 DAGEN |
300W LiFePO4 draagbare elektriciteitsgenerator met snellaadcapaciteit
Productbeschrijving:
Deze draagbare zonne-generator is gebouwd voor betrouwbaarheid en mobiliteit.Het biedt een betrouwbare stroomtoevoer met zijn pure sinusgolfinverter.Het apparaat beschikt over een langdurige LiFePO4-batterij en ondersteunt snel opladen, waardoor stilstandstijden worden verminderd.
Technische parameter
| Batterijchemie | LiFePO4 |
| Capaciteitsbereik | 179.2Wh of 268,8Wh |
| Uitvoerformulier | Pure sinusgolf |
| Maximale AC-uitgang | 300 W |
| Invoeropties | AC/Zonne-energie/Auto |
| Oplaadtijd | Ongeveer 2 uur. |
| Gewicht | 3.0kg |
| Inclusief accessoires | Handleiding, Kabelset, Optioneel Autolader |
Voordelen:
Productgegevens:
![]()
Werkplaats:
![]()
![]()
![]()