| Nazwa marki: | Solarose |
| Numer modelu: | Przenośna elektrownia o mocy 300 W |
| MOQ: | 10 |
| Ceny: | negotiable |
| Czas dostawy: | 25 dni |
Przenośny generator zasilania 300W LiFePO4 z funkcją szybkiego ładowania
Opis produktu:
Ten przenośny generator solarny o mocy 300W został zbudowany z myślą o niezawodności i mobilności. Niezależnie od tego, czy jesteś na weekendowym kempingu, czy przygotowujesz się na przerwę w dostawie prądu w domu, oferuje on niezawodne zasilanie dzięki falownikowi czystej sinusoidy. Urządzenie posiada trwałą baterię LiFePO4 i obsługuje szybkie ładowanie, skracając czas przestoju. Kompaktowy i łatwy w transporcie, jest to niezbędne rozwiązanie dla przenośnej i odnawialnej energii na żądanie.
Parametry techniczne
| Skład chemiczny baterii | LiFePO4 |
| Zakres pojemności | 179,2 Wh lub 268,8 Wh |
| Forma wyjścia | Czysta sinusoida |
| Maksymalna moc wyjściowa AC | 300W |
| Opcje wejścia | AC/Solar/Samochód |
| Czas ładowania | Około 2 godzin |
| Waga | 3,0 kg |
| Dołączone akcesoria | Instrukcja obsługi, zestaw kabli, opcjonalna ładowarka samochodowa |
Zalety:
Szczegóły produktu:
![]()
Warsztat fabryczny:
![]()
![]()
![]()