| Merknaam: | Solarose |
| Modelnummer: | Draagbare elektriciteitscentrale van 600w |
| MOQ: | 10 |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 25 DAGEN |
448Wh 600W draagbare elektriciteitsgenerator voor off-grid back-up en outdoor zonneopladen
Productbeschrijving:
Gebruik hernieuwbare energie met dit 600W energiecentrum, ideaal voor thuis, kamperen en veldwerk.Het laadt flexibel van de zon.Het is lichtgewicht maar krachtig en biedt een brug tussen mobiliteit en energie-onafhankelijkheid voor de dynamische levensstijl van vandaag.
Technische parameter
| Type batterij | LiFePO4, 448Wh |
| AC-uitgangsvermogen | 600 W |
| Ondersteunde opladen | USB-C, zonne-energie, auto, adapter |
| Laadduur | 3.5 ∙ 7,5 uur |
| Afmetingen | 280 x 190 x 180 mm |
| Gewicht | 50,7 kg |
| Uitgangsfrequentie | 50/60Hz |
| Levenscyclus | ≥ 3000 |
Voordelen:
600 W-kernstroom
Ultra-betrouwbare LiFePO4-batterijchemie
Hoge vermogen/gewicht verhouding
Flexibel zonne- en wandladen
Puur sinusgolf-uitgang voor elektronica
Tot 3000 volle laadcycli
Compacte huisvesting voor reizen
Ideaal voor kamperen, back-up of veldwerkzaamheden
Productgegevens:
![]()
Werkplaats:
![]()
![]()
![]()