| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | Δύναμη 5kw |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
5KW All-In-One Ηλιακή Γεννήτρια με 15.36kWh LiFePO4 μπαταρία
Περιγραφή του προϊόντος:
Τεχνική παράμετρος
| Εξόρυξη ισχύος | 5KW |
| Τύπος μπαταρίας | LiFePO4 |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 150,36kWh (51,2V, 300Ah) |
| Δυναμικό μπαταρίας | 51.2V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 58.4V |
| Τεχνική διάταξη αποσύνδεσης | 43.2V |
| ρεύμα φόρτισης | 100A |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 100A |
| ρεύμα εκφόρτισης | 100A |
| Μέγιστο ρεύμα εκκένωσης | 110Α |
| Μέγιστο μέγιστο ρεύμα | 150A |
Ειδικά πλεονεκτήματα:
Δυνατή έξοδος: Ο μετατροπέας 5KW παρέχει σταθερή ισχύ, εξασφαλίζοντας την ομαλή λειτουργία των οικιακών και εμπορικών συσκευών.
Αποθήκευση μεγάλης χωρητικότητας: Η μπαταρία 15,36kWh (51,2V/300Ah) παρέχει εκτεταμένη ηλεκτρική ενέργεια για χρήση εκτός δικτύου και έκτακτης ανάγκης.
Τεχνολογία μπαταρίας LiFePO4: Υψηλή ασφάλεια, μακρά διάρκεια ζωής και ανώτερη θερμική σταθερότητα σε σύγκριση με τις παραδοσιακές μπαταρίες λιθίου.
Σχεδιασμός υβριδικού μετατροπέα: Υποστηρίζει λειτουργίες εκτός δικτύου και εφεδρικής λειτουργίας, προσφέροντας ευελιξία για διαφορετικές ανάγκες ενέργειας.
Ευρύ φάσμα εισόδου ηλιακής ενέργειας: Η είσοδος συνεχούς ρεύματος 120V - 450V υποστηρίζει διάφορες διαμορφώσεις ηλιακών πάνελ για αποτελεσματική μετατροπή ενέργειας.
Έξυπνη επικοινωνία: RS485, CAN, RJ45 και WiFi επιτρέπουν την παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο και την απομακρυσμένη διαχείριση συστήματος.
Γρήγορη φόρτιση και υψηλή ταχύτητα εκφόρτισης: 100A φόρτιση, 110A εκφόρτιση (150A κορυφή) εξασφαλίζει ταχεία αναπλήρωση ενέργειας.
Ολοκληρωμένη προστασία: Το προηγμένο σύστημα διαχείρισης μπαταρίας (BMS) αποτρέπει την υπερφόρτιση, την υπερφόρτιση και τα βραχυκυκλώματα, εξασφαλίζοντας μακροχρόνια αξιοπιστία.
Πληροφορίες για το προϊόν:
![]()
Εργαστήριο:
![]()
![]()