| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | Δύναμη 5kw |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
5KW Συσσωρευόμενος Ηλιακός Γεννήτρια Όλα-σε-Ένα – Μπαταρία LiFePO4 10.24kWh Για Αυτόνομη & Εφεδρική Ισχύ
Περιγραφή προϊόντος:
Τεχνική παράμετρος
| Έξοδος ισχύος | 5KW |
| Τύπος μπαταρίας | LiFePO4 |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 15.36kWh (51.2V, 300Ah) |
| Τάση μπαταρίας | 51.2V |
| Τάση φόρτισης | 58.4V |
| Τάση αποκοπής εκφόρτισης | 43.2V |
| Ρεύμα φόρτισης | 100A |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 100A |
| Ρεύμα εκφόρτισης | 100A |
| Μέγιστο ρεύμα εκφόρτισης | 110A |
| Μέγιστο ρεύμα αιχμής | 150A |
Πλεονεκτήματα χαρακτηριστικών:
Ισχυρή έξοδος: Ο μετατροπέας 5KW παρέχει σταθερή ισχύ, εξασφαλίζοντας ομαλή λειτουργία οικιακών και εμπορικών συσκευών.
Αποθήκευση μεγάλης χωρητικότητας: Η μπαταρία 15.36kWh (51.2V/300Ah) παρέχει εκτεταμένη εφεδρική ισχύ για αυτόνομη και έκτακτη χρήση.
Τεχνολογία μπαταρίας LiFePO4: Υψηλή ασφάλεια, μεγάλη διάρκεια ζωής και ανώτερη θερμική σταθερότητα σε σύγκριση με τις παραδοσιακές μπαταρίες λιθίου.
Σχεδιασμός υβριδικού μετατροπέα: Υποστηρίζει αυτόνομες και εφεδρικές λειτουργίες, προσφέροντας ευελιξία για διαφορετικές ανάγκες ισχύος.
Ευρύ φάσμα ηλιακής εισόδου: Η είσοδος DC 120V - 450V υποστηρίζει διάφορες διαμορφώσεις ηλιακών πάνελ για αποτελεσματική μετατροπή ενέργειας.
Έξυπνη επικοινωνία: RS485, CAN, RJ45 και WiFi επιτρέπουν την παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο και την απομακρυσμένη διαχείριση του συστήματος.
Γρήγορη φόρτιση & Υψηλός ρυθμός εκφόρτισης: Η φόρτιση 100A, η εκφόρτιση 110A (150A αιχμής) εξασφαλίζουν γρήγορη αναπλήρωση ενέργειας.
Ολοκληρωμένη προστασία: Το προηγμένο σύστημα διαχείρισης μπαταρίας (BMS) αποτρέπει την υπερφόρτιση, την υπερ-εκφόρτιση και τα βραχυκυκλώματα, εξασφαλίζοντας μακροχρόνια αξιοπιστία.
Λεπτομέρειες προϊόντος:
![]()
Εργαστήριο εργοστασίου:
![]()
![]()