| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | 3Δύναμη 0,8 kW |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
Υψηλής απόδοσης 3.6KW All In One LiFePO4 Ηλιακό Συστήμα Ενέργειας με 5000W MPPT ελεγκτή
Περιγραφή του προϊόντος:
Τεχνική παράμετρος
| Όνομα χαρακτηριστικού | Αξία χαρακτηριστικού |
| Τύπος προϊόντος | Εναλλακτικό σύστημα ηλιακής ενέργειας |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 8.038kWh (51.2V 314Ah) μπαταρία LiFePO4 |
| Δύναμη μετατροπέα | 3.6KW καθαρός μετατροπέας κυμάτων sinus |
| Εναλλακτική ισχύς | Δυνατό να μειωθεί η ισχύς 3600VA, 230V ±2%, 50Hz/60Hz |
| Ώρα διακόπτη UPS | Τυπικά 10 ms για απρόσκοπτη εναλλαγή ισχύος |
| Ηλιακή ισχύς εισόδου | Μέγιστη φόρτιση MPPT 5000W |
| Πεδίο ηλιακής τάσης | 40-450V DC MPPT εύρος |
| Εφαρμογή | Σπίτια εκτός δικτύου, τροχόσπιτα, απομακρυσμένες περιοχές |
Ειδικά πλεονεκτήματα:
Ενσωματωμένα όλα σε ένα σχέδιο: Συνδυάζει μετατροπέα, μπαταρία και ηλιακό MPPT για μια συμπαγή και αποδοτική ενεργειακή λύση.
Σταθερή ισχύς: 3,6KW καθαρός μετατροπέας sinus wave εξασφαλίζει ασφαλή και αξιόπιστη λειτουργία για οικιακές και εμπορικές συσκευές.
Αποθήκευση μεγάλης χωρητικότητας: Η μπαταρία LiFePO4 (51.2V 314Ah) 8,038kWh παρέχει μακροχρόνια υποστήριξη ενέργειας.
Γρήγορη εναλλαγή UPS: 10 ms τυπικός χρόνος διακόπτη εξασφαλίζει αδιάλειπτη παροχή ενέργειας σε περίπτωση βλάβης του δικτύου.
Ισχυρή Ηλιακή Φορτιση: Υποστηρίζει πρόσβαση φωτοβολταϊκής ενέργειας έως 5000W με εύρος τάσης MPPT 40-450V DC για μέγιστη απόδοση.
Έξυπνη διαχείριση ενέργειαςΟπτικοποιημένο για εφαρμογές εκτός δικτύου και υποστήριξης με έξυπνο έλεγχο ισχύος.
Σχεδιασμός Πύργου που εξοικονομεί χώρο: Σύνθετη κάθετη δομή με υψηλή ενεργειακή πυκνότητα, ιδανική για οικιακή και επιχειρηματική χρήση.
Ολοκληρωμένη προστασία: Ενσωματωμένες προστατευτικές διατάξεις κατά της υπερφόρτισης, της υπερφόρτισης και των βραχυκυκλωμάτων για βελτιωμένη ασφάλεια και μακροζωία.
Πληροφορίες για το προϊόν:
![]()
Εργαστήριο:
![]()
![]()