| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | Στάλι 5+25,6KWH |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 35 ημέρες |
Συστήματα Ηλιακών Μπαταριών LiFePO4 για Οικογενειακή και Επιχειρηματική Ενέργεια
Περιγραφή του προϊόντος:
ΗΣυστήματα ηλιακών μπαταριών All In One 5KW 25.60KWH LiFePO4είναισυνολική λύση αποθήκευσης ενέργειαςΠροσαρμοσμένα για:ενεργειακές ανάγκες των κατοικιών και των επιχειρήσεωνΠεριλαμβάνει έναμπαταρία υψηλής χωρητικότητας 51,2 V 500Ah (100Ah*5) LiFePO4, παρέχονταςμακροχρόνια, αποδοτική αποθήκευση ενέργειας. τοΜετατροπέας αγνών σεισμικών κυμάτων 5KWδιασφαλίζεισταθερή ισχύ AC, καθιστώντας το κατάλληλο για την τροφοδότηση κρίσιμων φορτίων.Ηλιακός ελεγκτής MPPT 5KW (περίοδος 120-450V DC), συλλέγει και μετατρέπει αποτελεσματικά την ηλιακή ενέργεια.μονωτικό σχεδιασμό που μπορεί να συσσωρεύεταιεπιτρέπει εύκολη κλιμακωτότητα καιεπικοινωνία RS485/CANεπιτρέπειέξυπνη παρακολούθηση συστήματος εξ αποστάσεως.
Τεχνική παράμετρος
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 25.60KWh (51.2V 500Ah) μπαταρία LiFePO4 |
| Δύναμη μετατροπέα | 5KW καθαρή έξοδος κυμάτων sinus |
| Δύναμη εισόδου PV | Μέγιστο 5KW MPPT Ηλιακή φόρτιση |
| Πεδίο τάσης PV | 120 - 450V συνεχής |
| Δυναμική τάση | 230Vac ¥5%, 50Hz/60Hz |
| ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 100A (μέγιστη εκφόρτιση: 110A, μέγιστη εκφόρτιση: 150A) |
| Επικοινωνία | RS485 / CAN, RJ45 θύρα |
| Χρόνος αλλαγής UPS | Γρήγορη αλλαγή για απρόσκοπτο αντίγραφο ασφαλείας |
Ειδικά πλεονεκτήματα:
Η μπαταρία LiFePO4 υψηλής χωρητικότητας 25,60KWH∆ Μακροχρόνια αποθήκευση με δυνατότητα βαθύ κύκλου.
Ενσωματωμένος μετατροπέας 5 kW∆ Σταθερή και καθαρή παροχή ενέργειας για βασικές συσκευές.
Ελεγκτής ηλιακής φόρτισης MPPTΗ ηλιακή ενέργεια 5 kW εξασφαλίζει υψηλή απόδοση φόρτισης.
Σχεδιασμός μπαταρίας με κλίμακα και στοιβακτήραΤο σύστημα είναι επεκτάσιμο για τις αυξανόμενες ενεργειακές ανάγκες.
Αδιάλειπτη παροχή ενέργειας∆ Αυτοματοποιημένη εναλλαγή κατά την περίπτωση βλάβης του δικτύου.
Χαρακτηριστικά ασφάλειας του BMSΠροστασία από υπερφόρτιση, υπερστροφή και βραχυκύκλωμα.
Προηγμένο σύστημα παρακολούθησης¢ Σύνδεση RS485/CAN για παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο.
Κατάλληλο για διάφορες εφαρμογέςΙδανικό για σπίτια, μικρές επιχειρήσεις και εγκαταστάσεις εκτός δικτύου.
Πληροφορίες για το προϊόν:
![]()
Εργαστήριο:
![]()
![]()