| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | Στάλι 5+35,84KWH |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 35 ημέρες |
Υψηλής χωρητικότητας 5KW 35.84KWH Συστήματα ηλιακής ενέργειας LiFePO4 με φορτιστή MPPT για οικιακή υποστήριξη
Περιγραφή του προϊόντος:
Αυτό το 5KW 35.84KWH στοιβάζοντας σύστημα ηλιακής ενέργειας LiFePO4 είναι σχεδιασμένο για σπίτια που αναζητούνμακροπρόθεσμη ενεργειακή ανεξαρτησία και σταθερή υποστήριξη εκτός δικτύου. Με ένα700Ah (100Ah*7) μπαταρία 51.2V, παρέχεικαθαρή, αξιόπιστη ενέργειαΗ ενσωματωμένηΜετατροπέας 5KWκαιΕλεγκτής MPPT (120~450V DC)Ιδανικό για απομακρυσμένες ιδιοκτησίες, αυτό το μοντελοποιημένο σύστημα προσφέρειευελιξία επέκτασηςκαιέξυπνη παρακολούθηση μέσω RS485/CAN.
Τεχνική παράμετρος
| Δύναμη μετατροπέα | 5KW (καθαρό sinus κύμα) |
| Δυναμική τάση | 230V ± 5% |
| Συχνότητα εξόδου | 50Hz / 60Hz |
| Δύναμη εισόδου PV Max | 5KW |
| Πεδίο έντασης εισόδου φωτοβολταϊκής | 120V/450V συνεχούς ρεύματος |
| Λιμένες επικοινωνίας | RS485, CAN, RJ45 |
| Μέθοδος επικοινωνίας | RS485 / CAN |
| Βάρος | ~ 150 κιλά |
| Μέγεθος (L × W × H) | 500 × 300 × 1200 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως 50°C |
| Μέγιστο ρεύμα εκκένωσης | 110Α |
| Μέγιστο μέγιστο ρεύμα | 150A |
Ειδικά πλεονεκτήματα:
Μεγάλη μπαταρία 35,84KWH για παρατεταμένη διάρκεια εφεδρικής λειτουργίας
Ο μετατροπέας 5KW παρέχει καθαρή ισχύ εναλλακτικού κύματος sinus
Υποστηρίζει ηλιακή είσοδο 5KW με ευρύ φάσμα MPPT
Η σχεδίαση των συσσωρευτών μπαταριών επιτρέπει ευέλικτες αναβαθμίσεις της χωρητικότητας
Προηγμένο σύστημα BMS για την ασφάλεια και τη μακροζωία των μπαταριών
Συνεχή μετάβαση ισχύος με γρήγορο διακόπτη UPS
Η έξυπνη παρακολούθηση του συστήματος μέσω RS485/CAN
Ιδανικό για μεγάλα σπίτια, καμπίνες ή εφεδρικά εργοστάσια ηλεκτρικής ενέργειας
Πληροφορίες για το προϊόν:
![]()
Εργαστήριο:
![]()
![]()