| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | Συγκέντρωση 10+30,72kWh |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 35 ημέρες |
Μονάδα Αποθήκευσης Ενέργειας LiFePO4 Solar 30.72KWH Μεγάλης Χωρητικότητας 10KW Με Μέγιστο 300A Για Χρήση σε Αγροκτήματα και Εργαστήρια
Περιγραφή προϊόντος:
Αυτή η μονάδα αποθήκευσης ενέργειας LiFePO4 All-in-One 10KW είναι βελτιστοποιημένη για αγροτικά και βιομηχανικά περιβάλλοντα. Με χωρητικότητα 30.72KWH και μέγιστη εκφόρτιση 300A, παρέχει σταθερή ισχύ για βαριά μηχανήματα και εργαλεία. Η στιβαρή κατασκευή της, η ευρεία είσοδος τάσης και οι κλιμακωτές μονάδες μπαταριών την καθιστούν μια αξιόπιστη ηλιακή λύση για την αγροτική ηλεκτροδότηση ή τη διαχείριση βιομηχανικής ενέργειας. Υποστηρίζει απρόσκοπτα παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο και έξυπνη παρακολούθηση ενέργειας.
Τεχνική παράμετρος
| Έξοδος Ισχύος | 10KW |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 30.72KWH (600Ah) |
| Μέγιστο Ρεύμα | 300A |
| Τύπος Μπαταρίας | LiFePO4 |
| Εύρος Τάσης (PV) | 90~450VDC |
| Τάση Φόρτισης | 58.0V |
| Συχνότητα Εξόδου | 50Hz/60Hz |
| Επικοινωνία | RS485 / CAN / WiFi |
Πλεονεκτήματα Χαρακτηριστικών:
Χειρισμός ισχύος βιομηχανικού επιπέδου με μέγιστο 300A
Στοιβαζόμενες μπαταρίες 600Ah με εύκολη αναβάθμιση
Ο μετατροπέας 10KW υποστηρίζει μεγάλο εξοπλισμό
Σχεδιασμένο για αγροτική, γεωργική και αυτόνομη χρήση
Μοναδιαίο σύστημα για κλιμακωτή επέκταση
Ο έξυπνος μετατροπέας εξασφαλίζει καθαρή ημιτονοειδή έξοδο
Έλεγχος σε πραγματικό χρόνο μέσω RS485 και WiFi
Υποστηρίζει έως και 10500W ηλιακή είσοδο
Εργαστήριο εργοστασίου:
![]()
![]()