| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | Συγκέντρωση 10+40,96kWh |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 35 ημέρες |
Σύστημα Ηλιακής Ενέργειας All-In-One LiFePO4 Υψηλής Χωρητικότητας 800Ah 10KW Με Μέγιστη Έξοδο 300A Για Αποθήκευση Ενέργειας στο Σπίτι
Περιγραφή προϊόντος:
Αυτό το σύστημα αποθήκευσης ενέργειας Stacking All-in-One 10KW προσφέρει 40.96KWH αξιόπιστης ισχύος με μια αρθρωτή μπαταρία LiFePO4 800Ah. Σχεδιασμένο για οικιακή και ελαφριά εμπορική χρήση, υποστηρίζει βαριά φορτία με μέγιστο ρεύμα εκφόρτισης έως 300A. Η έξυπνη διαχείριση ενέργειας γίνεται εύκολη μέσω της ενσωμάτωσης WiFi και RS485, ενώ η στοιβάζομενη μορφή επιτρέπει ευέλικτη επέκταση.
Τεχνική παράμετρος
| Ισχύς εξόδου μετατροπέα | 10KW |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 800Ah (200Ah × 4) |
| Χωρητικότητα ενέργειας | 40.96KWH |
| Τύπος μπαταρίας | LiFePO4 |
| Ονομαστική τάση | 51.2V |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου | 300A |
| Μέθοδος επικοινωνίας | RS485 / CAN / WiFi |
| Είσοδος PV | 10500W / 90~450VDC |
Πλεονεκτήματα:
Τεράστια μπαταρία 800Ah για μακροχρόνια ισχύ
Υποστηρίζει μέγιστη εκφόρτιση 300A για χρήση υψηλής ζήτησης
Σχεδιασμός All-in-One με μετατροπέα + αποθήκευση
Το WiFi και το RS485 επιτρέπουν την απομακρυσμένη παρακολούθηση του συστήματος
Σταθερή χημεία LiFePO4 με μεγάλη διάρκεια ζωής
Η έξοδος 10KW ταιριάζει στις ενεργειακές ανάγκες σπιτιού και επιχείρησης
Το ευρύ φάσμα εισόδου PV υποστηρίζει ευέλικτες ρυθμίσεις ηλιακών συστημάτων
Αρθρωτή στοιβάζομενη κατασκευή για κλιμακούμενες εγκαταστάσεις
Εργαστήριο εργοστασίου:
![]()
![]()