| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | Συγκέντρωση 10+43,008kWh |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 35 ημέρες |
Σύστημα Αποθήκευσης Ηλιακής Ενέργειας 43KWH 10KW Stacking με Πακέτο Μπαταριών LiFePO4 για Οικιακή Χρήση Off-Grid
Περιγραφή προϊόντος:
Σχεδιασμένο για ανθεκτικότητα και απόδοση, αυτό το ηλιακό σύστημα All-in-One 10KW Stacking διαθέτει 3 × 280Ah μονάδες LiFePO4, συνολικής χωρητικότητας 43.008KWH. Έχει σχεδιαστεί για να υποστηρίζει βαριές οικιακές και off-grid εφαρμογές, συνδυάζοντας έναν υψηλής απόδοσης μετατροπέα και μια ανθεκτική συστοιχία μπαταριών σε μια στοιβάζομενη δομή. Οι δυνατότητες απομακρυσμένης επικοινωνίας και έξυπνου ελέγχου εξασφαλίζουν απλή λειτουργία και συντήρηση.
Τεχνική παράμετρος
| Ικανότητα Μετατροπέα | 10KW |
| Έξοδος Ενέργειας | 43.008KWH |
| Ποσότητα Μονάδας Μπαταρίας | 3 脳 280Ah |
| Τάση Συστήματος | 51.2V |
| Μέγιστο Ρεύμα Αιχμής | 220A |
| Τάση Φόρτισης | 58.0V |
| Συμβατότητα PV | 90~450VDC |
| Συνδεσιμότητα | RS485 / CAN / WiFi |
Πλεονεκτήματα Χαρακτηριστικών:
Μεγάλης κλίμακας αποθήκευση με χωρητικότητα 43KWH
Μετατροπέας βαρέως τύπου υποστηρίζει διάφορα φορτία
Σταθερή παροχή ρεύματος με ρεύμα αιχμής 220A
Προηγμένη επικοινωνία μέσω CAN & RS485
Συμπαγής και στοιβάζομενος αρθρωτός σχεδιασμός
Αποτελεσματική συλλογή ηλιακής ενέργειας μέσω εισόδου 10500W
Χημεία μπαταρίας LiFePO4 με μεγάλο κύκλο ζωής
Κατασκευασμένο για οικιακή και αγροτική ηλεκτροδότηση
Λεπτομέρειες προϊόντος:
![]()
Εργαστήριο εργοστασίου:
![]()
![]()