| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | 100W ελαφρύ αναδιπλούμενο ηλιακό πάνελ |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
Περιγραφή προϊόντος:
Αυτό το ηλιακό πάνελ ETFE 100W 2-πτυχών προσφέρει ανθεκτικότητα και υψηλή απόδοση, καθιστώντας το ιδανικό για υπαίθριες δραστηριότητες όπως κάμπινγκ, ταξίδια με τροχόσπιτα και παροχή ρεύματος έκτακτης ανάγκης. Με ρυθμό απόδοσης 22% και ισχυρό αδιάβροχο σχεδιασμό, εξασφαλίζει σταθερή απόδοση φόρτισης ακόμη και σε δύσκολα περιβάλλοντα. Διπλώνει συμπαγή και περιλαμβάνει καλώδιο MC4 για ευέλικτες συνδέσεις.
Τεχνική παράμετρος
| Μέγιστη ισχύς | 100W |
| Τάση (Voc) | 21.12V |
| Τάση (Vmp) | 17.6V |
| Ρεύμα (Imp) | 5.68A |
| Απόδοση | 22.00% |
| Καλώδιο MC4 | 1.1m |
| Μέγεθος ξεδιπλωμένο | 1060×576×4 mm |
| Μέγεθος διπλωμένο | 576×525×35 mm |
| Καθαρό βάρος | 3.5KG |
Πλεονεκτήματα χαρακτηριστικών:
Επίστρωση ETFE για ανώτερη ανθεκτικότητα
Αναδιπλούμενο ελαφρύ σχεδιασμό 2 πάνελ
Αδιάβροχη κατασκευή υφάσματος
Περιλαμβάνει καλώδιο MC4 1.1m για εύκολη σύνδεση
22% υψηλή απόδοση μετατροπής
Συμπαγές μέγεθος αναδίπλωσης, εύκολο στη μεταφορά
Λειτουργεί σε εύρος θερμοκρασίας -20℃ έως +75℃
Ιδανικό για RV, κάμπινγκ, σκάφη και χρήση έκτακτης ανάγκης
Λεπτομέρειες προϊόντος:
![]()
Εργαστήριο εργοστασίου:
![]()
![]()