| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | Ελαστικό ηλιακό πάνελ 100W |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
100W ETFE Εύκαμπτο Ηλιακό Πάνελ – Εξαιρετικά Ελαφρύ, Ανθεκτικό, 23.3% Απόδοση
Περιγραφή προϊόντος:
Αυτό το εύκαμπτο ηλιακό πάνελ 100W με επίστρωση ETFE έχει σχεδιαστεί για εφαρμογές που απαιτούν ελαφριές, ανθεκτικές και εξαιρετικά αποδοτικές φωτοβολταϊκές λύσεις. Η ανθεκτική επιφάνεια ETFE βελτιώνει την αντοχή στην υπεριώδη ακτινοβολία και τη μακροζωία, ενώ ο λεπτός σχεδιασμός επιτρέπει την εύκολη ενσωμάτωση σε καμπύλες ή κινητές επιφάνειες. Ιδανικό για τροχόσπιτα, σκάφη, σκηνές ή συστήματα εφεδρικής ενέργειας εκτός δικτύου, παρέχει αξιόπιστη ενέργεια με υψηλή απόδοση 23,3% και ελάχιστη προσπάθεια εγκατάστασης.
Τεχνική παράμετρος
| Μέγιστη Ισχύς | 100W |
| Τάση Λειτουργίας | 18V |
| Ρεύμα Λειτουργίας | 5.56A |
| Τάση Ανοιχτού Κυκλώματος | 21.6V |
| Ρεύμα Ανοιχτού Κυκλώματος | 6.12A |
| Ρεύμα Βραχυκυκλώματος | 9.21A |
| Διαστάσεις | 925 × 590 mm |
| Βάρος | 1.5 KG |
Πλεονεκτήματα Χαρακτηριστικών:
Επίστρωση ETFE για ενισχυμένη ανθεκτικότητα και αντοχή στην υπεριώδη ακτινοβολία
Λεπτό και εύκαμπτο για εγκατάσταση σε καμπύλες επιφάνειες
Υψηλή απόδοση μονάδας ≥23.3%
Σχεδιασμός εξαιρετικά ελαφρύς – μόνο 1.5KG
Σύνδεσμος MC4 για συμβατότητα plug-and-play
Εξαιρετική αντοχή στη θερμότητα και στις καιρικές συνθήκες
Χαμηλή συντήρηση και αυτοκαθαριζόμενη επιφάνεια
Ιδανικό για κινητές και αυτόνομες εφαρμογές
Λειτουργία τοποθεσίας:
![]()
![]()
![]()
Εργαστήριο εργοστασίου:
![]()
![]()