| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | Ηλιακό πάνελ TOPCON 610W διπλού τζάμι |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
610W TOPCon Γυάλινο Γυάλινο Ηλιακό Πάνελ Υψηλής Απόδοσης 30 Χρόνια Απόδοση
Περιγραφή προϊόντος:
Σχεδιασμένο για απόδοση, αυτή η μονάδα TOPCon 610W χρησιμοποιεί κυψέλες N-type αιχμής και είναι κλεισμένη σε μια διαμόρφωση διπλού γυαλιού για να ενισχύσει την ανθεκτικότητα και την αντοχή στη φωτιά. Προσφέρει ρυθμό διατήρησης ισχύος 95,4% μετά από 10 χρόνια και 85,74% μετά από 30 χρόνια. Η απόδοσή του 21,8% εξασφαλίζει υψηλότερες αποδόσεις ενέργειας σε περιορισμένο χώρο, καθιστώντας το ιδανική λύση για εμπορικές και κοινωφελείς εγκαταστάσεις που απαιτούν αξιοπιστία και χαμηλή υποβάθμιση με την πάροδο του χρόνου.
Τεχνική παράμετρος
| Έξοδος ισχύος | 610W |
| Μέγιστη τάση / Ρεύμα | 45.62V / 13.38A |
| Voc / Isc | 56.12V / 14.01A |
| Απόδοση | 21.80% |
| Διαστάσεις πάνελ | 2278 × 1134 × 30 mm |
| Βάρος | 31KG |
| Εγγύηση απόδοσης | 30 χρόνια γραμμική εγγύηση |
| Διατήρηση 30 ετών | ≥85.74% |
Πλεονεκτήματα χαρακτηριστικών:
Κυψέλες TOPCon N-type αιχμής
21,8% υψηλή απόδοση μετατροπής
30 χρόνια απόδοση με ελάχιστη υποβάθμιση
Δομή γυαλιού-γυαλιού ανθεκτική στη φωτιά
Αξιόπιστη απόδοση σε χαμηλό φως και υψηλή θερμότητα
Υποστηρίζει μεγάλης κλίμακας ανάπτυξη
Ανθεκτικό στη διάβρωση και την υγρασία
Περιβαλλοντικά βιώσιμα υλικά
Λειτουργία τοποθεσίας:
![]()
Εργαστήριο εργοστασίου:
![]()
![]()
![]()