| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | 2200W |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/t, l/c |
Περιγραφή του προϊόντος:
| Ειδικότητα | Αξία |
| Κατηγορία ισχύος | 2200W |
| Τύπος μπαταρίας | LiFePO4 |
| Μετατροπέας | Καθαρό κύμα sinus, αμφίδρομο |
| Χρόνος πλήρους φόρτισης | Περίπου 2 ώρες (με προσαρμογέα 1500W) |
| Μέθοδοι χρέωσης | Εναλλακτικός, συνεχής, ηλιακός |
| Έξοδος συνεχούς ρεύματος | 12V, 13V10A (μέγιστο κοινόχρηστο) |
| Έξοδος USB | 18W Max. ανά θύρα (QC3.0) |
| Βάρος | ≈26 kg (~ 57,3 lbs) |
Ειδικά πλεονεκτήματα:
Δυνατή απόδοση:Η ονομαστική ισχύς των 2200W υποστηρίζει διάφορες συσκευές.
Αποτελεσματική Ηλιακή Θάλαξη:Η ηλιακή ενέργεια επιτρέπει τη χρήση εκτός δικτύου.
Πολλαπλές εξόδους:Πηγές AC, DC, USB και τύπου C για ευρεία συμβατότητα συσκευών.
Γρήγορη φόρτιση:Επαναφορτώσου σε μόλις 2 ώρες με ένα 1500W AC Adapter.
Διάρκεια ζωής της μπαταρίας:Δυνατότητα 2400Wh με διάρκεια κύκλου ≥ 3000 έως 80% ισχύος.
Υπερφωτεινό φως LED:Με λειτουργίες SOS και σειρήνας για ασφάλεια.
Φορητό και συμπαγές:Ζυγίζει μόνο 26 κιλά, εύκολο στη μεταφορά.
Υποστήριξη APP:Έλεγχος και παρακολούθηση μέσω Bluetooth / Wi-Fi για ευκολία.
Πληροφορίες για το προϊόν: