| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | 2200W 2016Wh |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ημέρες |
Περιγραφή του προϊόντος:
Ο σταθμός παραγωγής ηλιακής ενέργειας 2200W 2016Wh έχει σχεδιαστεί για διανομείς και συνεργάτες B2B που αναζητούν αξιόπιστες λύσεις χονδρικής αποθήκευσης ενέργειας.Εξοπλισμένο με κυψέλες μπαταρίας LiFePO4 και καθαρό αμφίδρομο μετατροπέα κύματος σινούΤο σύστημα παρέχει καθαρή και σταθερή ενέργεια για οικιακές, εμπορικές και βιομηχανικές εφαρμογές.και την πρόσβαση του αυτοκινήτου σε διάφορα περιβάλλοντα χρήσηςΜε δυνατότητα ταχείας επαναφόρτισης 2 ωρών και πάνω από 3000 κύκλους φόρτισης, η μονάδα αυτή παρέχει μακροχρόνια, υψηλής απόδοσης υποστήριξη ενέργειας.Οργανωτής κατασκευής, και προμήθειες βάσει έργων.
Τεχνική παράμετρος
| Ειδικότητα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 2016Wh (κύτταρο LiFePO4) |
| Κατηγορία ισχύος | 2200W |
| Τύπος μετατροπέα | Καθαρό κύμα sinus, αμφίδρομο |
| Εναλλακτική ισχύς | 100-110V/60Hz, 220-240V/50Hz, 2200W μέγιστο |
| Εισαγωγή φόρτισης | Κύρια / Ηλιακή / Αυτοκίνητο |
| Χρόνος μεταφοράς UPS | 10 ms |
| Μέγεθος προϊόντος | 423 × 300 × 317 mm |
| Καθαρό βάρος | 22 κιλά |
Ειδικά πλεονεκτήματα:
Σχεδιασμένο για ευκαιρίες συνεργασίας χονδρικής και OEM
Γρήγορη πλήρης επαναφόρτιση 2 ωρών με προσαρμογέα 1500W
Η σταθερή καθαρή έξοδος κύματος σινουλίου εξασφαλίζει συμβατότητα με ευαίσθητες συσκευές
Ανθεκτικές κυψέλες LiFePO4 με ≥ 3000 κύκλους φόρτισης
Ευελιξία πολλαπλών εισροών: υποστηρίζεται ηλιακή, δίκτυο και φόρτιση αυτοκινήτων
Ενσωματωμένη λειτουργία UPS με χρόνο μεταφοράς 10ms για εφεδρική παροχή ενέργειας
Συμπληρωματικό σχεδιασμό για τις μεταφορές και την ολοκλήρωση των έργων
Επιδόσεις επαγγελματικού επιπέδου κατάλληλες για διανομείς και εργολάβους έργων
Πληροφορίες για το προϊόν:
![]()
Εργαστήριο:
![]()
![]()
![]()