| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | 1200W φορητό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ημέρες |
1008Wh 1200W Φορητός Γεννήτριας Ενέργειας Για Εφεδρική Ισχύ Εκτός Δικτύου Και Φόρτιση Ηλιακής Ενέργειας σε Εξωτερικούς Χώρους
Περιγραφή προϊόντος:
Το Φορητό Πακέτο Ενέργειας 2400W είναι σχεδιασμένο ως μονάδα αποθήκευσης ηλιακής ενέργειας επαγγελματικού επιπέδου για κινητές και κατανεμημένες εφαρμογές. Σχεδιασμένο για μικρής κλίμακας ηλιακούς σταθμούς, λειτουργίες πεδίου και έργα εφεδρικής ισχύος έκτακτης ανάγκης, ενσωματώνει έναν αμφίδρομο μετατροπέα και κυψέλες LiFePO4 υψηλής απόδοσης για αξιόπιστη μετατροπή ενέργειας. Με πολλαπλές επιλογές φόρτισης, συμπεριλαμβανομένης της εισόδου ηλιακής ενέργειας 1500W, του δικτύου AC και της φόρτισης οχήματος, εξασφαλίζει ευέλικτη ανάπτυξη σε διάφορα σενάρια εκτός δικτύου. Η δυνατότητα γρήγορης επαναφόρτισης 2 ωρών και η λειτουργία UPS (μεταφορά 10ms) το καθιστούν ιδανική λύση αποθήκευσης ενέργειας για διανομείς, ενσωματωτές συστημάτων και συνεργάτες βάσει έργων που αναζητούν ανθεκτικά και επεκτάσιμα συστήματα ισχύος.
Τεχνική παράμετρος
| Χαρακτηριστικό | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς | 2400W Καθαρό Ημιτονοειδές Κύμα |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 1843.2Wh / 2000Wh LiFePO4 |
| Χρόνος Φόρτισης | 2 Ώρες (1200W Γρήγορη Φόρτιση) |
| Μέθοδοι Φόρτισης | AC / Solar 1500W / Αυτοκίνητο 192W |
| Χρόνος Μεταφοράς UPS | 10ms |
| Κύκλοι Ζωής | ≥3000 Φορές |
| Μέγεθος | 423×300×287mm |
| Βάρος | 26kg |
Πλεονεκτήματα Χαρακτηριστικών:
Μπαταρία LiFePO4 βιομηχανικού επιπέδου με μεγάλη διάρκεια ζωής
Αμφίδρομος μετατροπέας 2400W που υποστηρίζει διπλά πρότυπα AC
Γρήγορη επαναφόρτιση 2 ωρών μέσω γρήγορης φόρτισης AC 1200W
Είσοδος ηλιακής ενέργειας 1500W για φόρτιση υψηλής απόδοσης
Plug-and-play ενσωμάτωση με συστήματα εκτός δικτύου και υβριδικά συστήματα
Η απόκριση UPS 10ms εξασφαλίζει αδιάλειπτη λειτουργία
Συμπαγής σχεδιασμός κατάλληλος για μεταφορά και ανάπτυξη πεδίου
Ιδανικό για OEM, διανομή και προσαρμογή έργων
Λεπτομέρειες Προϊόντος:
![]()
![]()
Εργαστήριο εργοστασίου:
![]()
![]()
![]()