| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | 1200W φορητό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ημέρες |
Φορητός Γεννήτριας Ενέργειας 1008Wh 1200W για εφεδρική λειτουργία εκτός δικτύου και φόρτιση ηλιακής ενέργειας σε εξωτερικούς χώρους
Περιγραφή προϊόντος:
Αυτή η οικιακή γεννήτρια ηλιακής ενέργειας 1200W 1008Wh είναι σχεδιασμένη για χονδρέμπορους, διανομείς λιανικής και συνεργάτες αλυσίδων καταστημάτων που προσφέρουν αξιόπιστα προϊόντα ανανεώσιμης ενέργειας σε οικιακούς χρήστες. Χρησιμοποιώντας ανθεκτικές κυψέλες μπαταρίας LiFePO4, η γεννήτρια παρέχει καθαρή και σταθερή ισχύ κατάλληλη για εφεδρική λειτουργία στο σπίτι, υπαίθρια αναψυχή, μικρές συσκευές και ετοιμότητα έκτακτης ανάγκης.
Η μονάδα φορτίζει πλήρως σε περίπου δύο ώρες χρησιμοποιώντας γρήγορη φόρτιση 800W, επιτρέποντας στους διανομείς να διατηρούν υψηλότερη απόδοση εναλλαγής αποθεμάτων. Υποστηρίζει φόρτιση ηλιακής ενέργειας για οικιακά ηλιακά κιτ, φόρτιση οχημάτων για ταξιδιωτική χρήση και έξυπνη φόρτιση USB-C για ψηφιακές συσκευές.
Με συμπαγή σχεδιασμό 10,2 kg, καθολική συμβατότητα τάσης AC και λειτουργία UPS 10ms, είναι ένα εξαιρετικό SKU για την επέκταση των χαρτοφυλακίων οικιακής ενέργειας. Το μοντέλο υποστηρίζει συνεργασία ιδιωτικής ετικέτας, επιτρέποντας στους συνεργάτες να δημιουργήσουν διαφοροποίηση επωνυμίας σε ανταγωνιστικές αγορές.
Τεχνική παράμετρος
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Χημεία μπαταρίας | LiFePO4 |
| Χωρητικότητα | 1008Wh |
| Μετατροπέας | Καθαρό ημιτονοειδές κύμα 1200W |
| Επιλογές εισόδου | AC Solar Car USB C |
| Λειτουργία UPS | Χρόνος μεταφοράς 10ms |
| Βάρος | 10,2 kg |
| Στέγαση | Συμπαγής σχεδιασμός για οικιακή χρήση |
| Χρώμα/Λογότυπο | Προσαρμόσιμο για συνεργάτες λιανικής |
Πλεονεκτήματα χαρακτηριστικών:
Βελτιστοποιημένο για εφεδρική λειτουργία στο σπίτι και ελαφρές υπαίθριες εφαρμογές
Η γρήγορη επαναφόρτιση 2 ωρών βελτιώνει την ευκολία χρήσης
Η χημεία LiFePO4 παρέχει μακροχρόνια απόδοση ασφάλειας
Συμβατό με τις αγορές 110V και 220V
Φορητή δομή 10,2 kg κατάλληλη για πωλήσεις λιανικής
Η φόρτιση πολλαπλών σεναρίων ενισχύει την ευελιξία του προϊόντος
Πάνω από 3000 κύκλοι επεκτείνουν την αξία ζωής του προϊόντος
Υποστηρίζει τιμολόγηση χονδρικής και επωνυμία ιδιωτικής ετικέτας
Λεπτομέρειες προϊόντος:
![]()
![]()
Εργαστήριο εργοστασίου:
![]()
![]()
![]()