| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | 1200W φορητό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ημέρες |
Περιγραφή προϊόντος:
Η γεννήτρια οικιακού ηλιακού ρεύματος 700W 576Wh είναι προσαρμοσμένη για Ευρωπαίους εισαγωγείς, παρόχους ενεργειακών λύσεων και μάρκες οικιακών συσκευών που αναζητούν ένα συμπαγές και αξιόπιστο σύστημα εφεδρικής ενέργειας για το σπίτι. Η τεχνολογία μπαταρίας LiFePO4 προσφέρει ανώτερη ασφάλεια και μεγάλη διάρκεια ζωής κύκλου, καθιστώντας την κατάλληλη για τα ευρωπαϊκά οικιστικά πρότυπα. Η μονάδα παρέχει καθαρή κυματομορφή ημιτόνου 700W, επιτρέποντας τη σταθερή λειτουργία φώτων, δρομολογητών, μικρών συσκευών και βασικών ηλεκτρονικών συσκευών οικιακής χρήσης κατά τη διάρκεια διακοπών ρεύματος. Με διπλή είσοδο γρήγορης φόρτισης, η γεννήτρια φτάνει σε πλήρη φόρτιση σε περίπου 2 ώρες, υποστηρίζοντας την καθημερινή χρήση ή την ανάπτυξη έκτακτης ανάγκης. Το ενσωματωμένο <20ms UPS εξασφαλίζει αδιάλειπτη εφεδρική ενέργεια κατά τη διάρκεια ξαφνικών διακοπών ρεύματος, προσφέροντας ισχυρή αξία για τους καταναλωτές που απαιτούν σταθερή ασφάλεια ενέργειας στο σπίτι. Αυτό το μοντέλο είναι ιδανικό για προσαρμογή OEM/ODM, έργα ιδιωτικής ετικέτας και ενσωμάτωση σε κιτ οικιακού ηλιακού ρεύματος.
Τεχνική παράμετρος
| Χαρακτηριστικό | Περιγραφή |
|---|---|
| Χημεία μπαταρίας | LiFePO4 |
| Χρήσιμη χωρητικότητα | 576Wh |
| Ισχύς εξόδου στο σπίτι | 700W Καθαρό ημίτονο |
| Μέγιστο φορτίο | 1050W |
| Λειτουργία φόρτισης | Διπλή είσοδος AC + DC |
| Υποστήριξη UPS | <20ms Χρόνος μεταφοράς |
| Βάρος προϊόντος | 6,6 kg |
| Διαστάσεις | 280 × 190 × 180 mm |
Πλεονεκτήματα χαρακτηριστικών:
Μπαταρία LiFePO4 υψηλής ασφάλειας ιδανική για συμμόρφωση με τα ευρωπαϊκά οικιστικά πρότυπα
Η γρήγορη φόρτιση διπλής εισόδου μειώνει το χρόνο διακοπής μεταξύ των κύκλων εφεδρικής ενέργειας στο σπίτι
<20ms UPS εξασφαλίζει ότι οι δρομολογητές και οι βασικές συσκευές παραμένουν συνδεδεμένοι κατά τη διάρκεια διακοπών ρεύματος
Ελαφρύ και συμπαγές σχέδιο κατάλληλο για μικρά διαμερίσματα ή κιτ οικιακής χρήσης
Η έξοδος καθαρού ημιτόνου προστατεύει τις ευαίσθητες οικιακές συσκευές
Λειτουργεί απρόσκοπτα με ηλιακούς συλλέκτες οροφής ή φορητούς
Η ενισχυμένη ισχύς 1050W υποστηρίζει οικιακές συσκευές υψηλού ρεύματος βραχυπρόθεσμα
Πλήρως προσαρμόσιμο για σειρές προϊόντων οικιακής ενέργειας OEM/ODM
Λεπτομέρειες προϊόντος:
![]()
Εργαστήριο εργοστασίου:
![]()
![]()
![]()