| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | Μετατροπέας 3600W |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ημέρες |
Περιγραφή του προϊόντος:
Αυτός ο μετατροπέας 3,5kW εκτός δικτύου έχει σχεδιαστεί για ευρωπαϊκούς σταθμούς ηλιακής ενέργειας που αναζητούν αξιόπιστη, ενοποιημένη και κλιμακωτή μετατροπή ισχύος.Με μέγιστη ισχύ 7kVA και παράλληλη ισχύ έως εννέα μονάδωνΟ μετατροπέας υποστηρίζει υψηλή ισχύ εισόδου φωτοβολταϊκής ενέργειας 4500W,Με υψηλή ανάλυση, που περιλαμβάνει:, και μέγιστη τάση ανοικτού κυκλώματος 500Vdc, καθιστώντας το συμβατό με τις περισσότερες σύγχρονες ηλιακές συστοιχίες υψηλής απόδοσης.εξασφαλίζει ταχεία εναλλαγή (≤10ms) και σταθερή μονοφασική ισχύ 230Vac για τα ευρωπαϊκά πρότυπα δικτύουΗ συμπαγή δομή του 9,2 kg μειώνει το κόστος εγκατάστασης και το φορτίο εφοδιασμού.
Τεχνική παράμετρος
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Κατηγορία ισχύος εξόδου | 3.5kW |
| Δύναμη αιχμής | 7kVA |
| Παράλληλη ικανότητα | Μέχρι 9 μονάδες |
| Εισαγωγή MPPT | 1 MPPT |
| Μέγιστη ισχύς εισόδου PV | 4500W |
| Πεδίο τάσης PV | 120·450Vdc |
| Δυναμικό μπαταρίας | 48V |
| Μέγεθος | 280 × 125 × 435 χιλιοστά |
Ειδικά πλεονεκτήματα:
Υποστηρίζει παράλληλη επέκταση πολλαπλών μετατροπών για κλιμακωτά συστήματα
Ευρύ φάσμα φωτοβολταϊκής τάσης ιδανικό για ευρωπαϊκές ηλιακές μονάδες υψηλής απόδοσης
Ταχεία εναλλαγή 10ms εξασφαλίζει αδιάλειπτη λειτουργία φορτίου
Το ελαφρύ σχεδιασμό μειώνει το χρόνο και το κόστος εγκατάστασης
Υψηλή μέγιστη ισχύς 7kVA για δυναμικό χειρισμό φορτίου
Συμβατό με μπαταρίες λιθίου και μολύβδου
Κατασκευασμένο για προσαρμογή OEM και ευρωπαϊκή B2B διανομή
Σταθερή απόδοση για μακροπρόθεσμα έργα εκτός δικτύου σταθμών παραγωγής ηλεκτρικής ενέργειας
Σχέδιο Χάρτη:
![]()