| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | Όλα σε ένα 5 + 10 |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ημέρες |
Περιγραφή του προϊόντος:
Αυτή η 51.2V 100Ah τοιχώδης μονάδα μπαταρίας έχει σχεδιαστεί για επαγγελματίες ηλιακούς συνδυαστές, EPC εργολάβους,και χονδρεμπόρους ενεργειακών λύσεων που στοχεύουν στην αυξανόμενη αγορά κατοικιών αποθήκευσης ενέργειας στην ΕυρώπηΤο ενσωματωμένο τερματικό M8, το οποίο είναι εξοπλισμένο με ηλεκτρική ενέργεια, είναι ένα από τα πιο ευέλικτα συστήματα ηλεκτρικής ενέργειας.Μεταλλική θήκη, και η φιλική προς τον χρήστη οθόνη με κουμπί πιέσεως εξασφαλίζουν αντοχή και ευκολία συντήρησης σε μακροχρόνιες εφαρμογές.το σύστημα επιτρέπει ευέλικτη επέκταση για τις ανάγκες αποθήκευσης ενέργειας των νοικοκυριών ή των ελαφρών εμπορικών επιχειρήσεωνΜε βελτιστοποιημένη τάση φόρτισης στα 58,4V, συνδυάζεται απρόσκοπτα με τους ευρέως διαδεδομένους ευρωπαϊκούς ηλιακούς μετατροπείς, καθιστώντας την αξιόπιστη επιλογή για τους διανομείς που αναζητούν κλιμακωτό,λύσεις ESS για κατοικίες χαμηλής συντήρησης.
Τεχνική παράμετρος
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας | 51.2V μπαταρία αποθήκευσης ενέργειας LiFePO4 |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 100Ah |
| Εφαρμογή | Ηλιακοί σταθμοί παραγωγής ενέργειας / έργα EPC |
| Παράλληλη υποστήριξη | Μέχρι 15 ομάδες με επικοινωνία |
| Υλικό στέγασης | Μεταλλικό περίβλημα τοποθετημένο στον τοίχο |
| Τερματικό | Τερματικό M8 με οθόνη πλήκτρων πίεσης |
| Δυνατότητα φόρτισης | 58.4V |
| Συνεχή αποδέσμευση | 100A ονομαστική ισχύς |
Ειδικά πλεονεκτήματα:
Βελτιστοποιημένο για συστήματα ηλιακής ενέργειας που συνδέονται με δίκτυο και εκτός δικτύου
Βιομηχανικά κύτταρα LiFePO4 με μακρύ κύκλο ζωής
Υποστηρίζει μεγάλης κλίμακας παράλληλες διαμορφώσεις πολλών μπαταριών
Το μεταλλικό περίβλημα εξασφαλίζει ανώτερη δομική αντοχή
Σταθερή εκφόρτιση 100A για συνεχείς φορτία υψηλής ισχύος
Συμπλήρωση με υβριδικούς μετατροπείς με πρότυπο της ΕΕ
Εύκολη εγκατάσταση με τυποποιημένη καλωδίωση και σχεδιασμό τοίχου
Χαμηλές απαιτήσεις συντήρησης για μακροπρόθεσμα έργα
Λεπτομέρειες για το προϊόν
![]()
![]()