| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | 225W εύκαμπτο ηλιακό πάνελ υψηλής απόδοσης μονοκρυσταλλική |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
Περιγραφή του προϊόντος:
Αυτό το ευέλικτο μονόκρυσταλλικό ηλιακό πάνελ 545W είναι σχεδιασμένο για εργολάβους EPC, χονδρικούς διανομείς και ενσωματωτές μεγάλων ηλιακών έργων.2% μονοκρυσταλλικά κύτταραΗ ενσωματωμένη πλακερισμένη ευέλικτη δομή του μειώνει σημαντικά το φορτίο του συστήματος.το οποίο το καθιστά ιδανικό για μη τυποποιημένες επιφάνειες όπως οι μεταλλικές στέγεςΗ επιφάνεια ETFE παρέχει προηγμένη αντοχή στην αντι-διάβρωση και την αντοχή στα υπεριώδη φώτα,παράταση της ζωής του προϊόντος σε δύσκολα εξωτερικά περιβάλλονταΜε προστασία IP67 και ισχυρή τάση λειτουργίας 43V, η ενότητα αυτή είναι κατάλληλη για τα ενοποιημένα φωτοβολταϊκά συστήματα, τη μη δικτυακή μηχανική και τις ενεργειακές λύσεις OEM.Προσφέρει συνεπή παραγωγή ενέργειας για επαγγελματικές εφαρμογές B2B.
Τεχνική παράμετρος
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Εξόρυξη ισχύος | 545W |
| Αποδοτικότητα των κυττάρων | ≥ 25,2% |
| Υλικό επιφάνειας | ΕΤΦΕ |
| Τετάρτη | 43V |
| ρεύμα (Imp) | 12.67Α |
| Μέγεθος | 2256 × 1200 mm |
| Βάρος | 90,3 kg |
| Αξιολόγηση προστασίας | Διάκριση IP67 |
Ειδικά πλεονεκτήματα:
Σχεδιασμένο για EPC και ολοκλήρωση φωτοβολταϊκών στην εμπορική κλίμακα
Η εξαιρετικά ελαφριά μονάδα 9,3 kg μειώνει το κόστος τοποθέτησης της δομής
Η επιφάνεια ETFE βελτιώνει την αντοχή σε σχέση με τα παραδοσιακά πάνελ PET
≥ 25,2% απόδοση κυψελών παρέχει υψηλή απόδοση ανά τετραγωνικό μέτρο
Ελαστική λαμινοποιημένη διαδικασία προσαρμόζεται σε καμπύλες ή ακανόνιστες επιφάνειες
Η ανθεκτική σε νερό βαθμολογία IP67 υποστηρίζει την εγκατάσταση σε άσχημο καιρό
Συμβατό με τους κύριους μετατροπείς και τα συστήματα MC4
Ιδανικό για παραγγελίες OEM / χύδην για βιομηχανικά ενεργειακά έργα
Λειτουργία του χώρου:
![]()
![]()
Εργαστήριο:
![]()