| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | Μεταφορτωτό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας 6000w |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
Μεταφορτωτής ηλιακός ηλεκτροπαραγωγός 6000W με επέκταση 21kWh και διπλή υποδομή 12000W
Περιγραφή του προϊόντος:
Αυτός ο σταθμός ηλιακής ενέργειας 6000W έχει σχεδιαστεί για διανομείς και ενοποιητές ενεργειακών λύσεων που στοχεύουν στην εξωτερική παραγωγή ενέργειας και σε εφαρμογές εφεδρικής υποστήριξης.Εφοδιασμένο με σύστημα μπαταριών LiFePO4 υψηλής απόδοσης, υποστηρίζει ηλιακή φόρτιση φωτοβολταϊκής ενέργειας έως και 1500W, καθιστώντας την ιδανική για ανανεώσιμες πηγές ενέργειας, εκτός δικτύου, συστήματα RV και κινητούς σταθμούς εργασίας.Πολλαπλής λειτουργίας φόρτισης, συμπεριλαμβανομένης της φόρτισης 1800W AC, EV 1800W, και φόρτιση οχημάτων, παρέχοντας σταθερή και συνεχή ισχύ για κρίσιμα φορτία.
Για τους πελάτες B2B, η πλατφόρμα αυτή υποστηρίζει επίσης την επέκταση της έξυπνης ισχύος με 2 οικοδεσπότες μέσω HUB (έως 12000W ισχύος AC) και την επέκταση της έξυπνης μπαταρίας με έως τέσσερα πακέτα μπαταριών,που επιτρέπουν τη διαμόρφωση έως 21Το ανθεκτικό σχεδιασμό, ο γρήγορος χρόνος μεταφοράς UPS και η ευρεία συμβατότητα παραγωγής το καθιστούν ιδανικό για χονδρέμπορους και συνεργάτες OEM που αναζητούν φορητές ηλιακές λύσεις υψηλής ισχύος.
Τεχνική παράμετρος
| Ειδικότητα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας | LiFePO4 Τύποι υψηλής ασφάλειας |
| Εναλλακτική ισχύς | Δυνατότητα διαίρεσης 6000W |
| Εισφορά PV | 1500W μέγιστο |
| Ικανότητα επέκτασης | Μέχρι 12000W με διπλή υποδομή |
| Μέγιστη χωρητικότητα | 21.5kWh με μπαταρίες |
| Λειτουργία UPS | 10ms μεταφορά |
| Μέγεθος προϊόντος | 563 × 372 × 423 mm |
| Καθαρό βάρος | 46 κιλά |
Ειδικά πλεονεκτήματα:
Υποστηρίζει υψηλής απόδοσης ηλιακή εισροή για σενάρια εκτός δικτύου ενέργειας
Δυνατότητα εξόδου διακεκομμένης φάσης 6000W κατάλληλη για επαγγελματικά και βιομηχανικά φορτία
Πολλαπλής λειτουργίας φόρτισης: Ηλιακή ενέργεια ηλεκτρικού ρεύματος και οχήματα
Χημεία μπαταριών LiFePO4 για μακρά διάρκεια κύκλου ζωής και σταθερότητα
Μεταβαλλόμενη ισχύς με έξυπνη επέκταση 2-hosts
Δυνατότητα μπαταρίας με επεκτάσιμη ισχύ έως 21,5 kWh
Γρήγορη εναλλαγή UPS για την προστασία κρίσιμων εξοπλισμού
Κατασκευασμένο για διανομείς OEM και συνδυαστές ανανεώσιμης ενέργειας
Πληροφορίες για το προϊόν:
![]()
![]()
Εργαστήριο:
![]()
![]()
![]()