| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | Βιομηχανικό ντουλάπι ESS 50KW |
| Τροποποιημένο: | 1 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 35 ημέρες |
Περιγραφή του προϊόντος:
Αυτό το υλικό BESS βιομηχανικής κλάσης 100,3 kWh έχει σχεδιαστεί για σταθμούς ηλιακής ενέργειας που αναζητούν σταθερή αποθήκευση ενέργειας μεγάλης κλίμακας.Εξοπλισμένο με κυψέλες μπαταρίας LiFePO4 280Ah υψηλής ασφάλειας και πλατφόρμα μετατροπέα 50kW, το σύστημα υποστηρίζει την αποτελεσματική ηλιακή φόρτιση μέσω ενός ευρέος εύρους MPPT από 200V έως 830V. Σχεδιασμένο για κορυφαία ξύρισμα, μετατόπιση φορτίου, σταθεροποίηση μικροδίκτυου και ενσωμάτωση ανανεώσιμης ενέργειας,παρέχει σταθερή απόδοση ακόμη και σε ακραίες θερμοκρασίεςΜε προστασία IP54 και βελτιστοποιημένη δομή ψύξης αέρα, το ντουλάπι είναι κατάλληλο για εξωτερικές εμπορικές εγκαταστάσεις, βιομηχανικά πάρκα, ηλιακά πεδία σε επίπεδο κοινής ωφέλειας και ανάπτυξη έργων EPC.Υποστηρίζει επίσης την επικοινωνία NIFI/4G/Ethernet για απομακρυσμένη παρακολούθηση και διαχείριση στόλου.
Τεχνική παράμετρος
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ενέργεια | 1000,3 kWh |
| Ονομαστική τάση εναλλασσόμενου ρεύματος | 230V / 400V |
| Διορισμένο ρεύμα εναλλασσόμενου ρεύματος | 75Α |
| Μέθοδος επικοινωνίας | Τριφογενής Τετρασύρματος |
| Μέγεθος (L × W × H) | 1450×1200×2050 mm |
| Βάρος | 1800 kg |
| Ζωή κύκλου | ≥6000 κύκλοι |
| Διάρκεια ζωής του συστήματος | ≥ 10 έτη |
Ειδικά πλεονεκτήματα:
Χημεία LiFePO4 υψηλής ασφάλειας για μακρόχρονο κύκλο ζωής
Μεγάλο εύρος MPPT βελτιστοποιημένο για μεγάλες ηλιακές συστοιχίες
Βιομηχανική ισχύς 50 kW για εμπορικά φορτία
Η δομή ψύξης με αέρα μειώνει το κόστος συντήρησης
Επικοινωνία πολλαπλών πρωτοκόλλων για τηλεχειρισμό
Κατάλληλο για ηλιακές εγκαταστάσεις και έργα ενέργειας EPC
Προστασία IP54 για σταθερή εξωτερική λειτουργία
Υποστηρίζει την κορυφή ξύρισμα και ηλιακή αυτοκατανάλωση
Πληροφορίες για το προϊόν:
![]()
Σενάριο εφαρμογής:
![]()