| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | Μονό κύτταρο 1 kWh |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
Περιγραφή προϊόντος:
Η γεννήτρια οικιακού ηλιακού συστήματος 1kWh είναι μια ελαφριά και αποδοτική λύση αποθήκευσης ενέργειας που αναπτύχθηκε για εφεδρική ισχύ στο σπίτι, κατανεμημένη αποθήκευση ενέργειας και κανάλια λιανικής πώλησης OEM. Με τη σχεδίαση μπαταρίας LiFePO4 ενός κυττάρου, αυτή η μονάδα παρέχει αξιόπιστη αποθήκευση ενέργειας διατηρώντας παράλληλα ένα συμπαγές αποτύπωμα και εύκολη εγκατάσταση.
Το σύστημα υποστηρίζει φόρτιση τόσο από το δίκτυο AC όσο και από ηλιακή ενέργεια, επιτρέποντας στους διανομείς και τους ενσωματωτές συστημάτων να προσφέρουν ευέλικτες λύσεις ισχύος για εφεδρική λειτουργία κατοικιών, έκτακτη ανάγκη και καθημερινή αποθήκευση ενέργειας. Η έξοδος AC καθαρού ημιτονοειδούς κύματος εξασφαλίζει συμβατότητα με ευαίσθητα ηλεκτρονικά, συσκευές επικοινωνίας και βασικά οικιακά φορτία.
Σχεδιασμένη με γνώμονα την αποδοτικότητα και την ανθεκτικότητα, η γεννήτρια διαθέτει εξαναγκασμένη ψύξη αέρα, πολλαπλούς μηχανισμούς προστασίας και μια σταθερή αρχιτεκτονική μετατροπέα. Η ενσωματωμένη λειτουργία UPS με χρόνο μεταγωγής μικρότερο των 12ms την καθιστά κατάλληλη για σενάρια αδιάλειπτης παροχής ρεύματος σε μικρά οικιακά γραφεία και έξυπνα οικιακά συστήματα.
Αυτό το προϊόν είναι ιδιαίτερα ελκυστικό για αγοραστές B2B που αναζητούν μια φορητή αλλά επαγγελματικού επιπέδου γεννήτρια οικιακού ηλιακού συστήματος για προγράμματα ιδιωτικής ετικέτας, χονδρική διανομή και συνδυασμένες ηλιακές λύσεις. Το συμπαγές μέγεθος και η επεκτάσιμη δυνατότητα εφαρμογής του το καθιστούν μια ισχυρή επιλογή στο ταχέως αναπτυσσόμενο τμήμα μικρής αποθήκευσης ενέργειας.
Τεχνική παράμετρος
| Χαρακτηριστικό | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εφεδρική λειτουργία στο σπίτι και ηλιακή γεννήτρια |
| Τύπος μπαταρίας | LiFePO4 ενός κυττάρου |
| Ονομαστική έξοδος AC | 300W |
| Μέγιστη έξοδος | 600W |
| Μέθοδοι φόρτισης | Είσοδος AC / Είσοδος ηλιακής ενέργειας |
| Δείκτης | Ένδειξη μπαταρίας LED 4 επιπέδων |
| Διαστάσεις | 290 × 168 × 248 mm |
| Ιδιωτική ετικέτα OEM | Υποστηρίζεται |
Πλεονεκτήματα χαρακτηριστικών:
Λεπτομέρειες προϊόντος:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Εργαστήριο εργοστασίου:
![]()
![]()