| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 μέρες |
Περιγραφή προϊόντος:
Αυτός ο φορητός σταθμός παραγωγής ηλιακής ενέργειας 6000W 3072Wh έχει σχεδιαστεί για επαγγελματικές εφαρμογές αποθήκευσης ενέργειας στις ευρωπαϊκές και βορειοαμερικανικές αγορές. Κατασκευασμένο για αγοραστές B2B, παρέχει υψηλής απόδοσης εναλλασσόμενο ρεύμα με υποστήριξη διαχωρισμένης φάσης, καθιστώντας το κατάλληλο για οικιακά εφεδρικά συστήματα, αυτόνομα ηλιακά έργα και κινητές ενεργειακές λύσεις.
Με μέγιστη ηλιακή είσοδο 1500W και γρήγορη φόρτιση AC ή EV 1800W, το σύστημα εξασφαλίζει αποτελεσματική αναπλήρωση ενέργειας σε διάφορα σενάρια. Η έξυπνη αρχιτεκτονική επέκτασης ισχύος του επιτρέπει σε δύο κεντρικές μονάδες να λειτουργούν με ένα HUB, επιτυγχάνοντας έξοδο AC έως και 12000W, ενώ η έξυπνη επέκταση μπαταρίας υποστηρίζει έως και τέσσερα επιπλέον πακέτα μπαταριών, φτάνοντας τη συνολική χωρητικότητα των 21,5kWh.
Ο χρόνος μεταφοράς επιπέδου UPS 10ms εγγυάται απρόσκοπτη εναλλαγή ισχύος για κρίσιμα φορτία. Αυτό το προϊόν είναι ιδανικό για διανομείς, ενσωματωτές συστημάτων και OEM συνεργάτες που αναζητούν κλιμακούμενα, υψηλής απόδοσης φορητά συστήματα αποθήκευσης ενέργειας για εμπορική ανάπτυξη.
Τεχνική παράμετρος
| Χαρακτηριστικό | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 3072Wh Επεκτάσιμη |
| Μέγιστη έξοδος AC | 6000W Διαχωρισμένης φάσης |
| Ηλιακή είσοδος | 1500W Max |
| Φόρτιση AC | 1800W |
| Φόρτιση EV | 1800W |
| Λειτουργία UPS | Μεταφορά 10ms |
| Λειτουργία επέκτασης | Κεντρική μονάδα + HUB / Πακέτα μπαταριών |
| Μέγιστη χωρητικότητα συστήματος | 21,5kWh |
Πλεονεκτήματα χαρακτηριστικών:
Υψηλής ισχύος έξοδος 6000W για επαγγελματικά ηλιακά ενεργειακά συστήματα
Έξοδος AC διαχωρισμένης φάσης συμβατή με τα πρότυπα ΕΕ και ΗΠΑ
Έξυπνη επέκταση ισχύος έως 12000W για μεγαλύτερες εγκαταστάσεις
Επέκταση μπαταρίας έως 21,5kWh για κλιμακούμενα ενεργειακά έργα
Γρήγορη ηλιακή φόρτιση και φόρτιση EV βελτιώνει την αποδοτικότητα ανάπτυξης
Μεταφορά επιπέδου UPS 10ms εξασφαλίζει τη συνέχεια της ισχύος
Σχεδιασμένο για διανομή B2B και ενσωμάτωση συστημάτων
Ιδανικό για αυτόνομα συστήματα, εφεδρική ισχύ και κινητές ηλιακές λύσεις
Λεπτομέρειες προϊόντος:
![]()
![]()
Εργαστήριο εργοστασίου:
![]()
![]()
![]()